Než prídu Vianoce…- UZAVRETÁ

Slávnostne ozdobený stôl, kapustnica, sladkosti, vianočný stromček… Už čoskoro začne advent, ktorý veští blížiace sa vianočné sviatky. A na takéto výnimočné chvíle sa hodí elegantné oblečenie. Takko vám pomôže vyzerať (nielen) na Štedrý deň jedinečne!

Kým bežne si sadáme k večeri buď v tom, v čom sme prišli z práce, alebo v domácom oblečení, na Štedrý večer sa sluší zvoliť to najkrajšie, čo v šatníku máme.

Čierne koktailky, ligotavé topy, zlatá sukňa, flitre, trblietavé materiály. V Takku zoženiete široký výber slávnostných kúskov. A nielen to. Takko ponúka, samozrejme, predovšetkým outfity na každodenné nosenie.

Na prechádzku mestom medzi sviatkami oceníte pohodlné vychádzkové oblečenie. Ideálne je vrstvenie, to zimu k vašej koži nepustí. Oblečte si tričko s dlhým rukávom, cez neho trendy rolák a navrch dlhý prešívaný kabát. Alternatívou môže byť blúzka s dlhým rukávom, dlhý kardigan na zapínanie a flaušový kabát alebo kabátik s umelou kožušinou.

Nezabudnite na doplnky. Pletené šály, čiapky, rukavice –to je presne to, čo na decembrové dni potrebujete. Ak preferujete striedme farby, je zimná kolekcia Takko pre vás ako stvorená. Sivá, krémová, hnedá, vínová, tmavomodrá, čierna –to sú farby, ktoré kolekciu ovládli.

Takko nemyslí len na ženy, ale aj na mužov a deti – od novorodencov po teenagerov.

Teraz máte možnosť vyhrať poukážku Takko, ktorou môžete urobiť radosť pod stromčekom, alebo si môžete sama kúpiť nový trendový kúsok tejto značky.

Stačí správne odpovedať na otázku: Z akej krajiny pochádza značka Takko?

Piati z vás získajú poukážku na nákup v predajniach Takko!
takko_P05_02_05 takko_P05_01_01
[formidable id=“17″]