Neviete sa dočkať dovolenky? Začnite sa na ňu pripravovať už teraz

Vyberte si topánky ktoré sú variabilné a môžete ich nosiť po celý deň.

V bežné dni nás dokáže naštvať čokoľvek – počasie, zbytočné porady, ale aj to, že v obchode nedokážeme zapnúť čižmy, ktoré sa nám páčia. O to viac sa upíname k voľným dňom, počas ktorých sme si šéfkami len my samé.

Či už patríte k milovníčkam last minute pobytov, alebo dávate prednosť dovolenke, ktorú si naplánujete v predstihu, platí pre vás zopár jednoduchých zásad.

Aby vám pred dovolenkou neplakala peňaženka

Pokiaľ viete, že sa chystáte do tepla napríklad už v máji, nakupujte si všetko potrebné postupne. Na kratšie pobyty si neberte veľa oblečenia, pretože je pravdepodobné, že si z daného miesta budete chcieť niečo odniesť aj ako suvenír.

 

V tomto prípade stavte skôr na univerzálne farby ako je modrá, biela alebo ružová a outfity dolaďte výraznou obuvou. Vyberte si také, ktoré sú variabilné a môžete ich nosiť po celý deň. Praktické espadrilky, balerínky, sandálky na zvýšenej platforme či šľapky. Ak máte v šatníku veci, ktoré nenosíte nikdy, ale veríte, že na dovolenke sa to zmení – nezmení. Nechajte podobné kúsky doma.

dovolenka s CCC
Viac infomácií o tejto topánke získate po kliknutí na obrázok.
dovolenka s CCC
Viac infomácií o tejto topánke získate po kliknutí na obrázok.
dovolenka s CCC
Viac infomácií o tejto topánke získate po kliknutí na obrázok.

 

 

 

 

 

 


Nové kolekcie, ktoré musíte mať
Najnovšie modely dorazili aj do predajní CCC a dámy, je si z čoho vyberať. Okrem pohodlnej a štýlovej obuvi do teplých jarných dní sa môžete tešiť na výber komfortných šľapiek. Zabudnite na flip flopy a doprajte svojim nohám luxus. Leto je o farbách a touto zásadou sa každoročne riadia aj dizajnéri. V ponuke nájdete rôzne prevedenia a odtiene od výraznej červenej, cez letnú žltú, až po princeznovskú ružovú. Populárne sú znova kamienky, ale aj rôzne mašle či kožušinky. Preto si z tohtoročnej ponuky na jar a leto vyberie naozaj každý bez ohľadu na štýl či vek.

Zdroj: Simona P.

Viac inšpirácií nájdete na www.ccc.eu alebo v kamenných predajniach.