Neviete čo kúpiť rodine na Vianoce? Tieto módne tipy vám zachránia krk!

Pri výbere vianočných darčekov si niekedy nevieme rady, preto ich výber nechávame na poslednú chvíľu. Ak váhate, alebo si nie ste istí, či danú vec už obdarovaný má, stavte na praktické darčeky, ktoré potešia vždy. Pozrite sa spolu s nami na tipy na vianočné darčeky, ktoré stíhate aj na poslednú chvíľu.

 

Darčeky pre ňu

Premýšľate nad vianočným darčekom pre svoju sestru, mamu či kamarátku? Mamu potešte  pyžamom či nočnou košeľou, kamarátku zase odvážnym županom, alebo sexi spodnou bielizňou. Nebojte sa staviť ani na vtipné vianočné motívy, ktorých sú aktuálne plné predajne. Takýto darček hoci je sezónny,  vyčarí obdarovanej dáme vždy úsmev na perách.

Ďalším praktickým darčekom, ktorým rozhodne nešliapnete vedľa, je pohodlná domáca obuv, pletený svetrík alebo kardigán, zateplené papuče, alebo aj príjemné hrejivé ponožky – tých naozaj nie je nikdy dosť. Tieto praktické darčeky potešia každú ženu bez ohľadu na vek.

Ak sa odvážite trafiť sa do štýlu obdarovanej, urobte jej radosť napríklad peknou kabelkou, módnou obuvou alebo zimným zvrškom. Nezabudnite sa však vždy uistiť, že je to kúsok, ktorému sa obdarovaná poteší, nie je totiž nič horšie ako módny kúsok, ktorý sa nepáči.

Výborným módnym darčekom je aj oblečenie s vianočnou tematikou. To môže byť pokojne až gýčové. Ide totiž o vtipný darček, ktorý si mama, sestra, alebo kamarátka počas nejedných sviatkov vždy rada oblečie.

Fajn darčekom pod vianočný stromček môže byť aj bytová dekorácia v podobe doplnkov do kuchyne, kúpeľne, alebo aj rôzne ozdobné dekoračné textílie.

 

Darčeky pre neho

 Čím potešiť na Vianoce svojho partnera, otca, brata alebo dedka? Stavte na základné kúsky v podobe pohodlného kvalitného trička, košele, alebo teplého svetru, či mikiny. Športovcov a milovníkov outdoorových aktivít zaručene poteší i funkčné oblečenie, doplnky, či špeciálna obuv do terénu. Výborným tipom je termo oblečenie, ktoré využije každý milovník zimných športov.

Praktickým darčekom, ktorým nič nepokazíte je tiež čiapka. V ponuke obchodov nájdete aktuálne rôzne vzory aj materiály, takže vyberať môžete od lacnejších až po kvalitnejšie a drahšie.

Rozhodne nič nepokazíte ani klasikou v podobe papúč, pyžama a spodnej bielizne. Pokojne aj so zimným či vianočným motívom, veď kedy keď nie teraz?

Autor: Nina M.
Ilustračná foto: pinterest.com
Galéria: www.cellbes.sk