NEKONEČNÉ LETO S F&F

Horúce leto s F&F

Najobľúbenejšie  obdobie roka by sme si mali vychutnať až do posledného slnečného lúča. Slnko, osvieženie, relax a pohoda sú tu stále pre všetkých. Pocit leta a vôňa dovoleniek môžu zostať s vami naďalej vďaka obľúbeným kúskom, ktoré skvelo poslúžia aj v prechodnom období, či menej priaznivom počasí.

Hlboké tóny námorníckej modrej, osviežujúca červená, žiarivá biela so žltou, ale aj romantika v podobe kvetín, jemných prúžkov, alebo efektných čipiek – to sú farby a vzory, bez ktorých si ideálny dámsky šatník na slnečné obdobie len ťažko predstaviť. Pohodlné saká, ležérne nohavice, rafinované topy či ľahké pleteniny sa však rovnako ako v horúcich mesiacoch aj neskôr určite nestratia na žiadnej biznis schôdzke či kokteilovej party. Letné vychytávky si tak nájdu svoje miesto na výslní aj v nasledujúce sezóne. Rovnako aj páni môžu naďalej siahnuť po  ležérnej kombinácii krátkych nohavíc so sakom z ľahkého materiálu. Na formálnu akciu či do práce im naopak skvele poslúži ľahký, svetlý ľanový oblek, doplnený košeľou bez goliera. Obhajovať obľúbené kúsky už nie je potrebné, jednoducho im postačí prenechať aj naďalej voľné miesto popri spontánne prichádzajúcich módnych novinkách.

F&F ani tentokrát nezabúda na tých najmenších. Letná kolekcia F&F Kids pre malé parádnice ponúka bohatú škálu šiat s kvetinovou a safari potlačou či ľudovými motívmi. Pre malých fešákov sú pripravené kreslené postavičky, pastelové farby, ale aj klasické kúsky. Celá kolekcia pre bábätká je vyrobená z príjemného materiálu, v ktorom sa všetky ratolesti budú cítiť príjemne a pohodlne počas celého dňa, alebo noci.

Vyberte si z aktuálnej kolekcie F&F exkluzívne v obchodnej sieti TESCO, alebo sa inšpirujte na www.F-F.com.

Horúce leto s F&FDostupné aktuálne v predajniach F&F exkluzívne v obchodnej sieti TESCO