Nečakaná kombinácia farieb

Väčšina z nás patrí asi skôr k tým konzervatívnejším typom ľudí. Aspoň čo sa oblečenia týka. Bodujú základné farby – biela, čierna sivá a sem-tam červená, modrá. Z času na čas je fajn tieto stereotypy mierne narušiť alebo sa rovno vrhnúť na netradičné kombinácie farieb. Ponúkame vám zopár tipov čo s čím skombinovať, aby to skutočne stálo zato.

 

Hnedá a béžová

Začať možno aj zľahka. Kombinácia týchto dvoch prírodných farieb, je garancia úspechu. Stále ide o relatívne neutrálne farby, ale už je to predsa len spestrenie oproti čiernej či sivej. Kombináciou hnedej a odtieňov béžovej dosiahnete veľmi elegantný look. Túto farebnú kombináciu môžete zvoliť na akúkoľvek príležitosť, vždy sa v nej budete cítiť komfortne a ako pravá dáma.

 

Oranžová a tyrkysová

Tu už ide do tuhého. Ide o dve pomerne veľmi výrazné farby, ale so zaručeným výsledkom. Netreba sa obávať. V tomto prípade pokojne môžete siahnuť po outfite v neutrálnych tónoch – krémový, béžový alebo biely a doplniť ho napríklad oranžovou kabelkou a tyrkysovým kabátom.

Na druhú stranu ide leto a v tomto ročnom období sa nám takéto výrazné kombinácie nosia určite jednoduchšie ako povedzme na jeseň.

 

Rúžová a fialová

Toto je nesmrteľná kombinácia. Skutočne. Aj keď na prvé počutie môže vyzerať pomerne absurdne. Ale verte mi, máloktorá kombinácia je taká dokonalá ako práve táto. Navyše sa v nej miešajú farby, ktoré by mohli byť poslami jari. Vyskúšajte a neoľutujete. Poprípade môžete namiesto fialovej vyskúšať aj červenú. Červená s ružovou to je proste bomba!

Zdroj: AVE
Foto: pinterest