Natáliu Hatalovú prenasleduje tajomný neznámy.

Natália Olcsváry Hatalová aktuálne účinkuje v muzikálových predstaveniach Šľahačková princezná, Mačky, pred tým účinkovala v populárnej Atlantíde a Čajočkách. Na divadelných doskách v Čechách ju mohli fanúšikovia vidieť v muzikáloch Zorro, Dobře placená procházka. V rámci hudby spolupracuje s viacerými úspešnými umelcami, vystupuje so svojou kapelou, účinkuje aj vo formácii La Gioia Divas, koncertuje s Richardom Rikkonom, s triom La Gioia. Diváci ju mohli vidieť účinkovať aj v seriáloch televízie JOJ, či v hrách Slovenského rozhlasu. Vyštudovala muzikálové herectvo na JAMU v Brne a do pamäti verejnosti sa zapísala účasťou v speváckej súťaži Superstar z roku 2007.

Bývalá účastníčka Superstar, Natália Hatalová, predstavuje verejnosti svoj prvý oficiálny videoklip k piesni „Kto naozaj som“ a fanúšikov poteší napínavým dejom s nečakaným záverom.

Klip vznikal počas dvoch hektických dní v Brne, pod režisérskou taktovkou Marty Stosio a kameramana Adama Ligockiho z Poľska. Styling ku klipu robil módny dizajnér Boris Hanečka, ktorého rukopis vidieť aj v detailoch, ako napríklad šokujúce červené písmeno X hyzdiace jej tvár. Vizuálna stránka môže vzbudiť v divákoch rozpor, lebo uvidia mladú speváčku v kontraste s desivou postavou v čiernom. „Toto odvážne stvárnenie podporuje hlavnú myšlienku, že kvôli očakávaniam spoločnosti sme ochotní dať si masku a zabudnúť na svoje túžby. Takto ale deformujeme vlastné sny a strácame samých seba,“ – vysvetľuje Natália.

Príbeh odhaľuje životnú cestu, po ktorej sa speváčka vydáva. Bojuje s pochybnosťami a strachom, či koná správne a neznáma osoba je jej neustále v pätách. V prekvapujúcom závere Natália zistí, že tajomná čierna postava je vlastne časť jej osobnosti. „Je to príbeh, ktorý iste zažili viacerí. V niektorých momentoch si prestávame veriť a začíname o sebe pochybovať. Hoci si myslíme, že ten najväčší vyzývateľ sú vonkajšie okolnosti okolnosti, opak je pravdou a sami sebe dokážeme uškodiť najviac,“ – hovorí speváčka.

K spolupráci na singli sa jej podarilo získať renomovaných umelcov. Hudbu zložil Vlado Randy Gnepa, s ktorým ju spája predchádzajúca spolupráca na pesničke Be strong a otextoval ju Juraj Žák, verejnosti známy ako autor textu piesne Vráť mi tie hviezdy. Melódiu si skomponovala sama.

Singel „Kto naozaj som“ je ladený popovo, melódia je príjemná a slovenčina v texte vyznieva ľubozvučne. Tento krát sa Natália chcela zámerne vyhnúť populárnej angličtine, pretože rodný jazyk sa prirodzenejšie spája s osobnou výpoveďou. „Verím, že sa v piesni nájde každý. Je začiatkom novej éry a po nej budú nasledovať ďalšie, na ktorých intenzívne pracujem,“ – dodáva speváčka.

Natália Hatalová pred pár dňami pokrstila svoj nový videoklip  Kto naozaj som… na legendárnej WBW párty, ktorú každý štvrtok organizuje agentúra Cherry&Cherry v bratislavskom clube GREAT. Krstným otcom sa stal návrhár Boris Hanečka, ktorý robil nielen styling do klipu, ale postaral sa aj o jej večerný outfit. Borisovi Hanečkovi pri krste asistovali režisérka klipu Marta Stosio z Poľska, kameraman Adam Ligocki, textár Ďur Žák pokrstili.  „Zabávali sme sa naozaj skvelo, som rada že môžem spolupracovať so skutočnými profesionálmi. Nakoľko to bol moj prvý videoklip, očakávania boli naozaj veľké a teším sa z toho, že prvé odozvy na samostatnú pieseň aj klip sú veľmi pozitívne. Pevne verím, že aj široká verejnosť si obľúbi moju novú skladbu a nájdu posolstvo, ktoré skladba skrýva,“ – netají svoju radosť speváčka Natália Hatalová.

Link na videoklip: