Naša prvá prezidentka – farieb sa rozhodne nebojí

Naša prezidentka sa farieb nebojí!

Som hrdá na to, že v prezidentskom paláci bude po prvýkrát sedieť žena. A ešte aká! Distingvovaná dáma s viac ako kultivovaným prejavom, aktivistka, právnička, matka, skrátka hlava štátu ako sa patrí. A navyše je pekná. A ešte jedno navyše – má skvelý vkus. Aké autfity sprevádzali Zuzanu Čaputovú počas prezidentskej kampane a ako sa dokázala zladiť?

 

Bussines dress code nemusi byť nuda!
Aj napriek tomu, že v určitom zmysle sa pri výbere svojich šiat držala viac-menej pri zemi a volila skôr decentné ako divoké kreácia, aj tak sa bolo na čo pozerať. Rozhodne sa nebojí kombinovať farby a tiež dokáže dokonale využiť strih šiat vo svoj prospech tak, aby lichotili jej postave.

 

Zelená s fialovou, prečo nie?
Od prezidentskej kandidátky by väčšina z nás čakala asi skôr striedmu voľnu farieb, overenej klasiky, medzi ktoré určite patrí kombinácia bielej, čiernej, kráľovskej modrej, sivej, béžovej, poprípade pastelových odtieňov.

Na veľké prekvapenie a radosť všetkým módnym nadšencom sa naša prezidentka vôbec nebála farieb a mohli sme ju vidieť v žiarivo červených šatách, fialových a dokonca aj v kombinácii zelenej a fialovej, na ktorú by si teda trúfol málokto. Absolútne ikonickým sa stal fuksiový kabát od Petry Tóth.

Vidieť sme ju mohli aj v tradičnej čiernej či bielej alebo v kombinácii týchto dvoch neutrálnych farieb, pričom vždy boli korunou krásy jej vždy perfektne upravené vlasy a prirodzený make-up.

 

Zdroj: AVE
Foto: foreignpolicy.com, pinterest.sk, zuzanacaputova.sk, bbc.com, sme.sk