Namiešajte si svoj vlastný BETON!

Chcete urobiť dojem na svoju drahú polovičku? Alebo pobaviť kamarátov počas najbližšej párty? Či prekvapiť rodinu na veľkej letnej grilovačke? Vezmite si obľúbený bylinný likér a namiešajte si svoj vlastný drink! Kreativite sa medze nekladú. Nič vám nebráni v tom, aby ste si vytvorili svoj variant legendárneho BETON-u a stali sa autorom niečoho výnimočne chutného.

Na začiatok sa nechajte inšpirovať klasickou receptúrou BETON-u. Priamo do vysokého pohára dajte 3-4 kocky ľadu, 4cl Becherovky a dolejte tonikom. Sfinišujte pár kvapkami citrusovej šťavy, plátkami citróna na ozdobu a štýlový, moderný high-ball je na svete! Citrón takisto môžete vymeniť za uhorku a drink servírovať do whisky pohárov – a razom máte BETON Old Fashioned. Môže to byť jednoduchšie?

Ak zvládate tento „betonovský“ základ, môžete sa bez problémov posunúť o kúsok ďalej. Čo tak príjemné Strawberry Field? Drink pohrávajúci sa s horkastou chuťou likéru a krásne intenzívnou vôňou čerstvých jahôd, vyvolá úsmev na tvári každej ženy, ktorá vie oceniť jemnosť a zmyselnosť tejto kombinácie. Do vysokého pohára nalejte 4 cl Becherovky, pridajte 2 jahody, drvenú mätu, dolejte tonikom Herbal, na vrch položte dva plátky limetky a ozdobte mätou. Máte to? Výborne, poďme ďalej.

Hovorí sa, že tie najlepšie veci bývajú často najjednoduchšie. Aj my máme jedno eso v rukáve a radi sa s ním s vami podelíme. Láska ako svet! To je jedinečný vzťah medzi Becherovkou a bielou Vineou. Pohár naplňte ľadovou triešťou, pridajte 4 cl Becherovky, zalejte bielou Vineou a navrch ozdobte fizalisom. Tým zaručene urobíte divokú bodku za chuťovou explóziou tohto drinku.

Navnadili sme vás? Chodia vám po mysli vône, chute, kombinácie? Tak poďte do toho!