Nakupujte chytro – v akčných ponukách. V „hre“ sú stovky eur mesačne

Zlacnené.sk

Šetrite stovky eur mesačne na Vašich nákupoch potravín, drogérie, kozmetiky a bytových doplnkov. A to za produkty, ktoré sa pravidelne nachádzajú na Vašom nákupnom zozname, u predajcov, na ktoré ste zvyknutí. Pýtate sa, ako na to? Začnite tým, že navštívite portál Zlacnene.sk.

Na tomto webe nájdete každý deň tisícky produktov dostupných za výrazne nižšie ceny! Každý deň, portál Zlacnene.sk pre Vás sleduje výhodné ponuky desiatok predajcov pôsobiacich po celom Slovensku. Ušetriť môžete prakticky na všetkom sortimente, od zeleniny, údenín, piva, pečiva, cez pracie prášky, plienky, toaletný papier až po matrace, kosačku na trávu a pod.

Čím viac vopred plánujete Vaše nákupy, tým vyššia je šanca, že sa jednotlivé produkty objavia v letákovej ponuke niektorého z predajcov. Ak sa naopak radi nechávate inšpirovať, môžete na Zlacnene.sk využiť zoznamy zlacneného tovaru triedeného do tematických kategórií, napr.

  • mlieko v akcii
  • mäso v akcii
  • vajcia v akcii

Zlacnene.sk za Vás sleduje akcie naprieč celým Slovenskom

Vďaka tomu, že Zlacnene.sk prechádza akčné ponuky denne a navyše, sleduje predajca po celom Slovensku, máte istotu, že sa o akciách dozviete včas a že to, či sa o akcii dozviete, nie je obmedzené tým, že daný predajca necháva doručovať svoje letáky do Vašej schránky.

Aby pre Vás nákupy v akčných ponukách boli maximálne pohodlné, Zlacnene.sk pre Vás vyvinulo funkciu Strážca zliav. Stačí, keď si do Strážca zadáte, o aký typ tovaru máte záujem a on následne prechádza letáky za Vás s tým, že ak na Vami definovanú ponuku narazí, informuje Vás o tom okamžite e-mailom.

Navštívte ešte dnes Zlacnene.sk a začnite nakupovať chytro – v akčných ponukách. A nezabudnite, vďaka Zlacnene.sk môžete ušetriť nielen na každodennom nákupe potravín, ale napríklad aj na vianočných darčekoch, občerstvení na Silvestra či mikulášskej nádielke.

Zdroj: Marek L.
Foto: Shutterstock