Nakúpte vianočné darčeky v predstihu a ešte aj so zľavami!

Najkrajšie obdobie v roku sa neúprosne blíži a vy stále nemáte darčeky pre svojich blízkych? Nákupné a spoločenské centrum OC Central má pre vás skvelé riešenie. Pripravilo si pre vás predvianočný nákupný víkend plný špeciálnych zliav, ktorý vás čaká už 26. – 29. novembra. Okrem toho sa môžete v týchto dňoch tešiť na bohatý sprievodný program, ktorý vás naladí na sviatočnú atmosféru.

Zľavové kupóny môžete získať formou bezplatných SMS kódov na webovom portáliwww.ezlavy.central.sk alebo ich po prvýkrát nájdete priložené v podobe zľavovej knižky v novom exkluzívnom CENTRAL MAGAZINe. Magazín sa distribuuje do vybraných lokalít v Bratislave, prípadne ho môžete získať na infopulte CENTRAL-u.

Okrem fantastických nákupov si budete môcť počas tohto víkendu vychutnať spolu s rodinou veľa hudby a zábavy. V sobotu, 28. novembra je pre vás pripravenévianočné pečenie s Potten & Pannen – Staněk. S prípravami a zdobením voňavých medovníčkov vám pomôžu aj známe osobnosti  či detičky z Domova Dúha. Za každý vami ozdobený medovník venuje OC Central 1€ tomuto zariadeniu. Celým programom vás bude sprevádzať známa moderátorská dvojica – Lenka Šóošová a Roman Juraško. O hudobný zážitok sa postarajú talentované SUPERDETI a obľúbené sesterské duo Twiins. Tanečné umenie vám predvedú tanečníci z La Portella. Navyše tých najmenších potešia zaujímavé rozprávky v podaní Barbory Rakovskej a Petry Bubeníkovej. V rámci programu sa bude krstiť CD SUPERDETI a vyvrcholením bude spoločné rozsvietenie najkrajšieho vianočného stromčeka v Bratislave.