Najobľúbenejšie ženské nápoje

Zdroj obrázku: adriaticfoto / Shutterstock.com

Kým pre mnohých mužov, je tým najobľúbenejším nápojom čapované pivo, u žien je tento výber o čosi rozmanitejší. V tomto článku sa však pokúsime priblížiť tie najobľúbenejšie nápoje u žien.

 

Definovať jeden jediný nápoj, ktorý by bol obľúbený u všetkých žien, je pomerne náročné, keďže mnohé si vyberajú svoj nápoj aj podľa danej príležitosti.

Kým na formálne udalosti množstvo žien preferuje kávu a jej najrôznejšie varianty, po športe množstvo žien obľubuje napríklad zdravé smoothies.

Aký drink je však obľúbeným u žien pri dôležitých spoločenských udalostiach?

S alkoholom aj bez

Ako prvé je pri spoločenských udalostiach dôležité rozlišovať to, či by sa malo jednať o alkoholický drink, alebo nápoj bez alkoholu.

Dobrou správou je, že dnes si už môžete dopriať lahodný miešaný nápoj aj bez štipky alkoholu. Ako príklad uvádzame hneď niekoľko podobných nápojov.

  • Virgin mojito
  • Virgin Margarita
  • Safe on the Beach
  • Virgin Bloody Mary

Najobľúbenejšie alkoholické miešané nápoje pre ženy

Pokiaľ sa však plánujete večer o čosi viac odviazať a rozptýliť od povinností bežného života, vhod vám môžu padnúť lahodné alkoholické miešané nápoje.

Vyskúšať môžete mimoriadne populárny drink s názvom Sex on the beach, ktorý v sebe kombinuje vodku, broskyňový likér a osviežujúci pomarančový a brusnicový džús.

Pre milovníčky rumov je k dispozícii obľúbený miešaný nápoj zvaný Cuba Libre, ktorý je kombináciou rumu, precedenej pomarančovej a citrónovej šťavy a Coca-Coly.

Na oboch vyššie spomínaných nápojoch je skvelá ich variabilita. Je totiž len na vás, ktorú značku vybraného alkoholu použijete.

Všetko s mierou

Pokiaľ už máte svoj obľúbený alkoholický miešaný nápoj vybratý myslite na to, že konzumácia alkoholu je dovolená len osobám starším ako 18 rokov a aj v tom prípade by sa malo jednať len o miernu konzumáciu.

Zdroj obrázku: adriaticfoto / Shutterstock.com