Najlepším darom je spoločne strávený čas

Sviatok zamilovaných je doslova za rohom, vychutnajte si valentínske stretnutia.
Neviete ako dať svojej polovičke najavo, že vám na nej záleží?  Poradíme vám!

V dnešnej uponáhľanej dobe nám nezostáva veľa času nazvyš. Na pracovné vyťaženie a ďalšie každodenné povinnosti často dopláca práve náš partnerský život. Nestíhame venovať jeden druhému dostatok pozornosti a niekedy nestíhame ani hlbší a otvorený rozhovor. Príležitosťou na zmenu môže byť aj sviatok zaľúbených. Preto si namiesto drahých darov venujte večer, ktorý strávite spolu – bez telefónov, pri hudbe a s kvalitným drinkom  či vínkom v ruke.

Romantika v ružovom
Ružové víno nie je iba letný trend a valentínska farba nemusí byť len sýtočervená. Z kolekcie  VITIS Poézia pochádza aj FRANKOVKA MODRÁ ROSÉ,  ružové slovenské akostné odrodové víno s prívlastkom neskorý zber,. Frankovka modrá je jednou z najpestovanejších stredoeurópskych odrôd. Sviežu ružovú farbu a vôňu jahôd a vanilky podčiarkuje čistá a harmonická chuť. Výborne sa hodí k ľahkým predjedlám, šalátom, ale aj k dezertom. Ak pre svoju polovičku chystáte romantickú sladkosť v podobe jahôd s čokoládou, toto víno bude pre vás tou pravou voľbou.

Hreje ako objatie
Počas romantického valentínskeho večera nesmie chýbať láskyplné objatie, príjemné posedenie a kvalitný nápoj v pohári. Tých, ktorí obľubujú hrejivé korenisté chute, určite poteší Karpatské KB škorica a klinček. Klasický slovenský produkt dosiahol celkom nový rozmer vo vôni i v chuti. Korenisté tóny škorice a klinčeka výborne ladia s vínnym destilátom a medom a spolu vytvárajú jeden harmonický celok. Výhodou tohto nápoja je, že je vhodný nielen na samostatné podávanie, ale skvele sa hodí do horúcich nápojov na báze džúsov i čajov. V chladný, či sychravý večer si ho vychutnáte rovnako, ako v príjemný slnečný deň.

Dve výnimočné fľaše, jeden spoločný večer
A bonusovú možnosť v darčekovom balení Vitis GALÉRIA tvoria dve výnimočné vína, ktoré vášmu večeru dodajú potrebný šmrnc a eleganciu.

VELTLÍNSKE ZELENÉ je suché biele víno, ktoré charakterizuje ovocný buket, ale aj svieža medovinová, horko-mandľová chuť. Na Slovensku patrí k najrozšírenejším odrodám s dlhou tradíciou pestovania. Výborne sa hodí k bravčovému mäsu a hydine. Či už pripravíte drobné jednohubky, alebo veľkolepú večeru.

FRANKOVKA MODRÁ je charakteristická svojím odrodovým buketom, ktorý vonia po zrelom ovocí, ktorú dotvára jemný závan dubu s odtieňmi škorice. Primeraný obsah tanínu a nižšie kyseliny tvoria dokonalé harmonické víno granátovej až tmavorubínovej farby. Frankovka ladí s jednoduchou syrovou misou, ale aj  so zložitejším pokrmom z diviny.

Tipy na valentínske darčeky vidieť  vo výkladoch obchodov, ale aj v priestore online sveta. Skúste si však darovať niečo, čo si za peniaze nekúpite. Buďte proste spolu! www.vitis.sk www.karpatskebrandy.sk