Najlepším darom je spoločne strávený čas

Sviatok zamilovaných je doslova za rohom a vy  neviete ako dať svojej polovičke najavo, že vám na nej záleží?  Poradíme vám!

 

V dnešnej ťažkej dobe máme veľa starostí a často na to dopláca práve náš partnerský život. Nevenujeme jeden druhému dostatok  empatie a pozornosti a niekedy nestíhame ani hlbší a otvorený rozhovor. Príležitosťou na zmenu môže byť aj sviatok zaľúbených. Preto si namiesto drahých darov venujte večer, ktorý strávite spolu – bez telefónov, pri hudbe napríklad aj s kvalitným drinkom  v ruke.

 

Karpatské brandy Original je nápoj pre každú príležitosť. Vyznačuje sa karamelovými tónmi a sviežou vôňou po hrozne, s ľahkým nádychom čokolády a dreva, v ktorom vyzrieva.

Výborne si ho vychutnáte samotné, popri lahodnej kávičke, ale napríklad aj v forme miešaného drinku.

Náš TIP na Valentínsky drink: BAZA GREP recept s Karpatským brandy Original

Do pripraveného pohára s ľadom vlejte 20 ml bazového sirupu, doplňte 100 ml čerstvej šťavy z červeného grapefruitu (alebo použite 100% grepový džús). Vlejte 60 ml Karpatské brandy Original  a na záver dochutíte jemných streknutím čerstvej limetovej šťavy. Ako ozdobu  môžete použiť plátky rôznych citrusov- citrón, limetka, pomaranč alebo dokonca i jedlé kvety.

Tipy na valentínske darčeky vidieť  vo výkladoch obchodov, ale aj v priestore online sveta. Skúste si však darovať niečo, čo si za peniaze nekúpite. Buďte proste spolu! www.karpatskebrandy.sk

 Zdroj: Silvia P.