NÁJDITE SVOJU SILU

Myslíte si, že poznáte AVON? Naozaj?! Počuli ste o tom, že výrobky z dielne spoločnosti Avon získali za posledné 3 roky viac než 300 ocenení? Je viac než dôležité si uvedomiť, že krása žien pramení z vnútra a z toho ako sa cítia. V Avone veria, že šikovnými kozmetickými doplnkami krásu zvýrazníme, netvoríme. Mnohé ženy našli v líčení svoju záľubu, dodáva im sebavedomie alebo sa líčia len tak pre radosť. Nová línia Power Stay je vhodná pre skúsené make-up maniačky i začiatočníčky. Sýte farby, jednoduchá aplikácia, vysoká výdrž i odolnosť – na to všetko sa môžete spoľahnúť s Power Stay.
#WatchMeNow #SledujteMa #AvonIsChanging #AvonSaMeni

 

Upustite uzdu svojej fantázii. Siahnite po línií, na ktorú sa môžete spoľahnúť po celý deň. Power Stay sa pýši svojou výdržou, intenzitou i praktickosťou. Len so štyrmi produktami si na tvári vykúzlite look kedykoľvek a kdekoľvek. Či už sa chystáte do práce, na večeru alebo stretnutie s priateľmi – z línie Power Stay si vyberie každá. „Každý profesionál a fanúšik líčenia má rád, keď líčenie vydrží čo najdlhšie. Ja som si pre svoju profesionálnu prácu v TV a vo filme obľúbil líniu Power Stay,“ dodáva Pavel Bauer, oficiálny vizážista Avon SR & ČR.

 

Dlhotrvácny očný tieň v tyčinke Power Stay
Objem: 1,4 g
Bežná cena: 8,90 €
Do kabelky alebo na cesty – ideálnym spoločníkom je dlhotrvácny očný tieň Power Stay. Doslova jedným ťahom si vytvoríte dokonalé líčenie kedykoľvek a kdekoľvek sa nachádzate. Tiene vydržia na viečku až 16 hodín, vďaka intenzívnej farbe sú vhodné aj ako očná linka. Majú vodoodolné zloženie a tak sa nemrvia, a neostávajú v záhyboch oka. Poteší aj samoostriaca technológia, ktorá je zárukou jednoduchej aplikácie. Práve preto si ich obľúbil  aj Pavel Bauer: „Nový dlhotrvácny očný tieň v tyčinke Power Stay je rýchlym a praktickým pomocníkom, s dlhotrvajúcim efektom na očiach.“.

 

Dlhotrvácna pomáda na obočie Power Stay
Objem: 2 g
Bežná cena: 12,50 €
Túžite po perfektne upravenom obočí za každej situácie? Dlhotrvácna pomáda na obočie Power Stay vďaka svojmu vodoodolnému zloženiu vydrží až 24 hodín a to bez najmenšieho rozmazania. Zabudovaný aplikátor je garanciou jednoduchej aplikácie, pomáha zjednotiť i zvýrazniť obočie a navyše ho krásne definuje.

Ľahká dlhotrvácna farba na pery Power Stay
Objem: 3 ml
Bežná cena: 8,90 €
Dlhotrvácna farba na pery spája dokonalú farbu a ľahké zloženie, vďaka čomu je ideálna na vrstvenie pre rôznu intenzitu. Nevadí jej ani rúško, či konzumácia – bez rozmazania na perách vydrží až 10 hodín. „Ľahká dlhotrvácna farba na pery Power Stay je bohatá na pigment a vytvorí efektnú dlhotrvajúcu farbu na perách. Je to praktický a geniálny pomocník pri profesionálnom aj každodennom líčení. Môžem ju len odporúčať!“, odkazuje Pavel Bauer.

 

Tekutá očná linka Power Stay
Objem: 1,2 ml
Bežná cena: 8,90 €
Precízna a dlhotrvácna! Presne taká je nová tekutá očná linka Power Stay. Linka na viečku vydrží bez problémov až 24 hodín a vďaka precíznemu hrotu uľahčuje nanášanie skúseným make-up fanynkám i začiatočníčkam.

 

  1. Pre účasť v súťaži je potrebné uviesť vaše meno, priezvisko, poštovú adresu kam môžeme výhru zaslať, e-mailovú adresu, tel. číslo a súhlasiť s podmienkami súťaže. Následne môžete pokračovať kliknutím na tlačidlo „Začať„.
  2. Po vybraní správnej odpovede kliknite na tlačítko „Dokončiť

Súťaže sa môžete zúčastniť do 27.10.2021. Traja z vás získajú Dlhotrvácne trendy novinky od Avonu (ľahká dlhotrvácna farba na pery Power Stay + dlhotrvácna pomáda na obočie Power Stay).

Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte špecifikovať číslo.
Musíte napísať emailovú adresu.
Musíte špecifikovať číslo.
Musíte vyplniť toto pole.