Na vzdory vzorom

Bodky s prúžkami, prúžky s kvetmi a kvety s … Výber je len na vás. Mixujte a skúšajte, čo vzory vedia ponúknuť. Vytvárajte nečakané kombinácie a strhnite na seba pozornosť  v dave. Práve z kombinácie vzorov dokáže vytvoriť nečakané a eklektické spojenia, ktoré zaujmú nejedno oko fashionistu.

Kombinujte odvážne
Odvážte sa na uletenú kombináciu vzorov. Uvidíte, že nielen prekvapíte, ale ňou aj zabodujete. Čo poviete na pruhovanú košeľu v kombinácií s  farebnými nohavicami s kvetinovým vzorom alebo kárované sako a pruhované nohavice?

Minimalizmus a romantika
Keď sa strohý prúžok snúbi s romantickou jemnou bodkou, je jasné, že výsledok bude stáť za to! Neopozeranú kombináciu si zamilujete ako do práce, tak do mesta. Takto môžete kombinovať rôzne vzory.

Čierna a biela
Kombinujte vzory vo farbách, ktoré nikdy nesklamú a predpovedajú úspech každému outfitu. Ten stačí už len doplniť o výrazné, no najmä jednoduchšie doplnky, ktoré celý outfit rozžiaria a môžete vyraziť.

Fantázii sa medze nekladú a aj keď spočiatku bude možno kombinácia vzorov pre vás mimo komfortnej zóny, nakoniec tomuto čaru čarovanie s potlačami látok podľahnete.


Zdroj: AVE
Foto:
hm.com, topshop.com, pinterest.com