Na Vianoce rozmaznávajte seba aj ženy blízke vášmu srdcu produktmi prírodnej kozmetiky NUXE!

Francúzska kozmetická značka NUXE vytvorila pre ženy, ktoré milujú rozmaznávanie, tri vianočné darčekové balíčky svojich vysokoúčinných prírodných produktov v exkluzívnej starostlivosti o pleť, telo a vlasy.

 

V každom balíčku je hviezdou ikonický olej NUXE Huile Prodigieuse, a to v dvoch podmanivých vôňach – buď zmyselnej delikátnej, alebo jemnej kvetinovej vôni NUXE Huile Prodigieuse Florale. Tento multifunkčný olej je delikátnou zmesou až 7 vzácnych prírodných olejov so skvelými účinkami a jemnou textúrou pre potešenie všetkých ženských zmyslov. Má podmanivú vôňu a úžasne vyživuje, ošetruje a regeneruje tvár, telo aj vlasy.

Trojica vianočných prekvapení pre dokonalú starostlivosť a domáce wellness
Prvým z troch vianočných darčekových balíčkov Nuxe je balíček určený na maximálnu hydratáciu pleti, ktorý okrem multifunkčného suchého oleja obsahuje aj exfoliačnú masku pre zjednotenie farebného tónu pleti a hydratačný a vyživujúci denný krém s až 48 hodín  trvajúcim účinkom. Ďalšie vianočné darčekové balíčky Nuxe obsahujú okrem luxusnej kozmetiky aj vonnú sviečku pre chvíle relaxu. V balíčku s multifunkčným suchým olejom Nuxe Huile Prodigieuse so zmyselnou delikátnou vôňou nájdete aj krém na ruky a nechty a balzam na pery z jemného, upokojujúceho a regeneračného medového radu Rêve de Miel. V balíčku s multifunkčným olejom v jemnej kvetinovej vôni Nuxe Huile Prodigieuse Florale zas poteší sprchový gél a multikorekčný Boost krém, oba tiež v jemnej kvetinovej vôni.

Pre milovníčky bio kozmetiky
Francúzska prírodná kozmetická značka NUXE ponúka aj špeciálny organický rad NUXE BIO. Ide o produkty s vysokou účinnosťou rešpektujúce prírodu: majú vegánske zloženie, recyklovateľné obaly, zmyselne voňajú a ich príjemné textúry si okamžite obľúbite. Úžasným tipom na darček pre všetky ženy, ktorým záleží na stave ich pleti, ale nie je im ľahostajný ani stav našej planéty, je napríklad antioxidačné sérum s extraktom z chia semienok, zdokonaľujúce tónovacie krémy s bielym čajom, či obnovujúci nočný olej s extraktom z ryžového oleja.

Už viete, čo z ponuky luxusnej prírodnej kozmetiky NUXE darujete tieto Vianoce svojej mame, sestre, dcére či kamarátke? A čo by pod stromčekom potešilo vás?

Pre viac informácií o kozmetike NUXE sledujte sociálne siete: @Nuxe_czsk, FB Nuxe_czsk

Zdroj: Stanislava M.