Na Slovensku už kúpite tonik bez cukru. Novinka Kinley Tonic Zero si vás získa svojou sviežou chuťou

Zákazníci  na Slovensku majú po novom možnosť dopriať si v obchodoch a reštauráciách novinku: svoj obľúbený Kinley Tonic Water si môžu vychutnať vo variante bez cukru. Novinka Kinley Tonic Zero je k dispozícii v 1,5 litrovej PET fľaši či v sklenenom obale, počas tohto roka pribudne aj verzia v plechovke.  

 

Že sa tonik teší veľkej obľube, potvrdzuje aj jeho história. Prvé zmienky o ňom pochádzajú už zo 17. storočia, keď mala údajne akási prvá verzia toniku, teda chinín rozpustený vo vode, podľa legendy vyliečiť grófku z Chinchónu. Dnes si nápoj dopriavame bežne. Chutí najmä tým, ktorí preferujú menej sladké a zároveň jemne horkasté nápoje.

Novinka Kinley Tonic Zero sa vyznačuje sviežou a výbornou chuťou, ktorá je veľmi variabilná a hodí sa do celého radu miešaných nápojov či dokonca kávy. Veľa ľudí si však tonik dopraje pre jeho atraktívnu chuť aj samostatne.

 

Tonik milujú aj ambasádori novinky

Ambasádorkou novinky sa stala na Slovensku speváčka Emma Drobná a v Česku známy moderátor Libor Bouček. „Fanúšičkou menej sladkých nápojov som dlhodobo, preto keď mám chuť na tonik, tak siahnem jedine po Kinley. Dá sa povedať, že je to môj love brand. Jedným z mojich obľúbených nápojov je espresso tonic. Káva a tonik k sebe jednoducho idú, hlavne počas teplých dní,“ hovorí k spolupráci Emma Drobná.

Známy český moderátor miluje tonik už od detstva: „Tonik je môj obľúbený nápoj, ktorý si podľa vzoru môjho otca vychutnávam dlhé roky. Často ho pijem samotný, ale veľa parády dokáže vykúzliť aj v miešanom drinku. Na tonik bez cukru som sa tešil dlho a som rád, že Coca-Cola prišla so Zero variantom,“ komentuje Libor Bouček.