Must-have vychytávka pre zdravú a sviežu pleť

Pleť dostáva počas dňa poriadne zabrať – pot, drobné nečistoty a mejkap upchávajú póry a nedovolia pleti dýchať. Preto by ste si mali každý večer nájsť čas na jej dôkladnú očistu. Práve tá je alfou a omegou zdravej a sviežej pleti v každom veku.

 

Večerná toaleta vám nemusí zabrať veľa času, ak sa vaším pomocníkom stane sonický čistič pleti Orava FB-11 sonic. Jemne, avšak dôkladne zbaví vašu pleť drobných nečistôt, odumretých buniek, hravo si poradí aj s hrubšou vrstvou mejkapu a efektívne pomáha uvoľňovať upchaté póry. Pre dokonalý stav pleti má poruke štyri praktické funkcie – hĺbkovú očistu pre mladistvý vzhľad pokožky, píling, mikromasáž a aktiváciu pleti k zdraviu a kráse. Vďaka použitej sonickej (ultrazvukovej) technológii prístroj pri čistení a masáži jemne vibruje, vďaka čomu je starostlivosť o pleť účinnejšia v porovnaní s klasickým manuálnym čistením a vás to navyše nestojí žiadnu námahu. Na prístroji si môžete nastaviť rôznu rýchlosť vibrácií. Pracuje na jednu 3,7 V batériu. Je vhodný pre všetky typy pleti a ženy každého veku. Keďže je vodoodolný, po použití ho bez problémov umyjete od nečistôt aj pod prúdom tečúcej vody.

Sonický čistič pleti Orava FB-11 sonic poteší ako darček aj vašu mamu, dcéru, sestru či kamarátku.

Zapojte sa do našej súťaže – možno ho vyhráte práve vy.

  1. Pre účasť v súťaži je potrebné uviesť vaše meno, priezvisko, poštovú adresu kam môžeme výhru zaslať, e-mailovú adresu, tel. číslo a súhlasiť s podmienkami súťaže. Následne môžete pokračovať kliknutím na tlačidlo „Začať„.
  2. Po vybraní správnej odpovede kliknite na tlačítko „Dokončiť

Súťaže sa môžete zúčastniť do 18.2.2023. Jeden z vás získa Sonický čistič pleti Orava FB-11 sonic.

Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte špecifikovať číslo.
Musíte napísať emailovú adresu.
Musíte špecifikovať číslo.
Musíte vyplniť toto pole.