Monika Macháčková

Spisovateľka a novinárka Monika Macháčková bude online v stredu 9.12.2015 o 11.00 hodine

Romány autorky Moniky Macháčkovej sú určené čitateľkám, ale samozrejme ju potešia a čitatelia, ktorým sa páčia príbehy so zápletkami a zaujímavým dejom, 003dokážu sa do neho ponoriť a oddýchnuť si pri ňom od každodennej šedi. Hoci by sa každý z nich mohol stať, postavy pochádzajú zo sveta fantázie, sú nereálne bytosti, ale na strane druhej aj ľudia, ktorých môžeme stretnúť na ulici.

Jej najnovší román, ktorý sa práve dostáva na pulty predajní má názov Iná žena. O čom je? Predsa o snoch každej ženy. Každá snívame o láske na celý život. Snívame o chlapovi, ktorý nás bude milovať. Snívame o vzťahu založenom na porozumení, úprimnosti, dôvere. Lebo snívať o niekom, kto sa v našom živote len tak mihne, by nám ženám nedávalo zmysel. Ale čo ak toho pravého konečne nájdeme a ON po čase sníva o niečom úplne inom?

INA_ZENA_front_web (1)Monike Macháčkovej zatiaľ vyšli knihy Stará som už bola (2011), Všetko v poriadku (2012), Ozvem sa, keď budem šťastná (2013), Rozbitá (2015) a Iná žena. Okrem toho je spoluautorkou monografie Pitvaroš a Pitvarošania z roku 2008 ako i zostavovateľka a autorka väčšiny príbehov zborník Potomkovia slávnych, ktorý vyšiel v roku 2011.

Všetko, čo vás zaujíma, sa Moniky Macháčkovej môžete spýtať v online rozhovore v stredu 9.12. 2015 o 11.00 hodine na našom webe.