MOHITO – letná kolekcia Joyful Moments

MOHITO dizajnéri veľmi dobre vedia, v akých outfitoch bude každá žena vyzerať štýlovo a žensky. Práve preto vytvorili kolekciu Joyful Moments, ktorá je ako stvorená na letné stretnutia a špeciálne príležitosti.

Kolekcia Joyful Moments je kombinácia pastelovej rúžovej, modrej a bielej, doplnená o charakteristické doplnky, ako sú krásne zlaté sandále alebo nadčasová retiazkové kabelky. Medzi návrhmi si nájde každá žena niečo pre seba – tylová sukňa a blúzka s ramienkami viazanými na mašličku, mini sukňa v kombinácii s blúzkou rovnakej farby s veľkou mašľou na ramene, či niekoľko šiat, ktoré ulahodia každej postave.

Milovníčky nohavíc si pre seba nájdu dva modely v bielej farbe. Prvým sú kostímové nohavice s vysokým pásom, ktoré skvele ladia s bielym sakom v modernom strihu. Druhým modelom sú bavlnené paper bag nohavice s opaskom s výraznou zlatou prackou.

Modely v kolekcii Joyful Moments sú plné šarmu, ľahké a vzdušné. Za zmienku určite stojí kvetinová blúzka s priehľadnými rukávmi, pričom ten istý vzor a materiál nájdeme aj na šatách s výstrihom typu halter a volánom.

Zdroj: Bohuš M.