MOHITO – kolekcia Spring Essentials

MOHITO predstavuje jarné must-have –jemnú kolekciu, ktorá zvýrazňuje ženskú krásu. Spring Essentials je odkazom na harmóniu, prirodzenosť a jednoduchú krásu.

Blížiaca sa jar v MOHITO je opäť bohatá na aktuálne trendy. Dominujú hladké textílie a veľmi jemné vzory. Paleta farieb je založená na éterických a naturálnych farbách. Nájdeme v nej veľa bielej a béžovej, odtiene svetlozelenej, púdrovej ružovej a kontrastnej tmavomodrej, ako aj hnedé a zlaté odtiene farieb.

Dizajnéri značky si pripravili na novú sezónu zaujímavé trendy pre milovníčky jemného a ženského štýlu. V lookbooku nájdeme krásny pletený béžový set, zložený z roláku a midi sukne, ktoré vytvárajú spolu prirodzený total look. Obzvlášť zaujímavé sú cargo detaily na nohaviciach. Obdivuhodné sú aj košele a blúzky s efektom rozmazanej farby, ktoré sa hodia nielen na každý deň, ale aj na oficiálne príležitosti.

Z ponuky modelov na jar 2020 je očarujúci najmä odtieň zahmlenej zelenej, ktorú nájdeme na minimalistických šatách a košeliach, ktoré na jednej strane vytvárajú dokonalý celkový vzhľad, ale na druhej strane perfektne splynú s džínsovou námorníckou modrou.

Pri must-have kúskoch nesmieme zabudnúť na krátky kardigán v púdrovej ružovej farbe alebo nenahraditeľný a klasický béžový trenčkot a cigaretové nohavice v rovnakom odtieni. Toto sú najžiadanejšie modely na blížiacu sa jar.
Čerešničkou na torte sú jemné doplnky inšpirované prírodou. V nadchádzajúcej sezóne bude značka ponúkať jemné, zlaté náušnice a prstene, štýlové hrubé retiazky, ako aj menšie náhrdelníky s umelými kameňmi v prírodných farbách. Jar sa nezaobíde ani bez lodičiek v telovej farbe, listových kabeliek alebo väčších sedlových kabeliek.

Zdroj: Bohuš M.