Módny návrhár so špeciálnou DNA

Ikona. Karl Lagerfeld je rozhodne pozoruhodný človek. A to nielen vďaka svojmu talentu. Stále častejšie môžeme sledovať diskusie a fóra, kde sa ľudia pozastavujú nad tým, ako dokáže jedna osoba toho toľko stíhať. Záhada je objasnená. Lagerfeld má totiž tak trochu iné DNA.

Doživotný kontrakt

Byť kreatívnym guru jednej značky dá poriadne zabrať. Byť kreatívnym guru troch veľkých značiek sá z pohľadu každého súdneho človeka musí zdať ako nadľudský výkon. Lagerfeld ako všetci dobre vieme šéfuje už niekoľko rokov Chanelu. Len pre túto značku sa ročne podpíše pod sedem kolekcií.

Fendi je Talianska značka, ktorá rovnako ako Chanel šije pod taktou Lagerfelda. Navyše najnovšie pre nich Karl navrhuje aj haute couture.

Obe tieto značky s módnym tvorcom uzavreli doživotný kontrakt. Dôchod je zrejme etapa života, na ktorú sa Karl rozhodol jednoducho vykašlať. A samozrejme nesmieme zabudnúť na vlastnú značku- KARL LAGERFELD.

Okrem toho dohliada na mnohé fotenia súvisiace s menami týchto značiek a tiež častejšie ako často kývne na spoluprácu kde komu. Možno si mnohí pamätáte, že pre lyžiarske stredisko vo Francúzskych Alpách vymyslel motív potlače na lanovkové kabínky.

Je skrátka na roztrhanie. Keby sme hovorili o 30 ročnom človeku, asi by sme to mnohý pochopili, ale Lagerfeld má 82 rokov!!!

 

Testy

Lagerfelda požiadali, aby daroval vzorky jednému laborátoriu, aby skúmali jeho vzorky DNA. Aj keď odmietol, predsa len prezradil, prečo tak veľa pracuje: ,,Mám prácu, ktorú milujem a môžem ju robiť za ideálnych podmienok. Navyše neznážam pomalých ľudí. Podľa mňa sú otrasní“.

 

Zdroj:www.businessdestinations.com,  www.huffingtonpost.com,  www.instyle.co.uk