Módne trendy na jar 2014

Ani sa nenazdáme a je tu jar! Teplejšie počasie a pribúdajúce slnko nám vrátia farby, energiu a viac chuti do života. Zo skrine vytiahneme ľahšie oblečenie, odložíme zimné topánky. Na tento čas prináša OLIVIA shoes v novej jarnej kolekcii rovnakú sviežosť, farebnosť a trendový vzhľad dámskej obuvi!

Nápaditá a trendy od päty po kolená!

Aj jarná sezóna 2014 prináša módne novinky pre naše nohy. Martin Zachar, majiteľ spoločnosti OLIVIA shoes, prezrádza o nich viac: „V našej novej jarnej kolekcii rešpektujeme ženu a jej chuť ukázať sa v niečom veselejšom po šedej fádnej zime a pritom mať možnosť čo najviac kombinovať. Dámy sa môžu tešiť na ľahké čižmy po kolená v rôznych farbách a trendy dezéne, tiež na nižšie šnurovacie čižmičky prelínajúce sa s pánskym štýlom a na poltopánky variabilné s nohavicami i sukňou.“

 

Netreba sa obávať ani toho, že by sa dokonalý módny vzhľad obuvi nemohol spriahnuť s pohodlím. Modely sú vyrábané na kopytách šírky G, sú polstrované stielkou vo vnútri topánky, čo pre nás jednoducho znamená nielen veľmi pohľadný tvar topánky, ale hlavne komfort pri nosení.

 

Najnovšie vzory, ktoré musíte mať na sebe!

Veľkým plusom sortimentu OLIVIA shoes na trhu s obuvou je, že použitý materiál je kvalitná koža. Či už velúrová, ktorá má drsnejší brúsený povrch alebo nubuková, s jemnejším obrusom ako velúrová alebo kombinácie s lakovanou a hladkou kožou, všetky sú z najkvalitnejších častí.

 

V novej jarnej kolekcii je rozžiarený hravý dizajn povrchu dosiahnutý s efektnou technikou laserovania a perforovania. „Tento dizajnový prvok je top tejto sezóny,“ vysvetľuje Martin Zachar,laserovanie je vlastne kresba laserovým lúčom na povrch kože, kde vznikne typická štruktúra so sexi výrazným vzorom. Ten sa na ženskej nohe vyníma skvele a pritom nie je násilný a hodí sa ako k elegantnému tak aj k uvoľnenému outfitu.“

 

Perforovanie, ľudovo povedané predierkovanie kože až na druhú stranu, vytvára opakovaný raport dierok alebo štvorcov. Tento prvok je dokonale efektným na čižme vytvára jemné priehľady a dodávajú topánke aj praktickú vzdušnosť.

 

Farby jari spestria ulice!

Jar prináša farby a odľahčený štýl. Malé výrazné detaily, akými topánky jednoznačne sú, doplnia zladenie celkového outfitu a dokážu krásu ženy zvýrazniť a dokonale podčiarknuť. Táto sezóna smeruje vo výbere farieb k pastelovým kombináciám, i keď nie k nevýrazným a zadubeným tónom.

 

Trendom sezóny sú farebnosti od off-white, cez capuccino do koňakovej a červenej. Silné prvky stále nájdeme aj v kombináciách so zlatou a striebornou. Tieto prepojenia v spojení s rôznym povrchom kože na topánke, napríklad lakovanej, velúrovanej dokážu dodať páru obuvi luxusnú elegantnosť,“ vysvetľuje Martin Zachar.

 

Tešiť sa môžeme na novú vlnu originálnych a nápaditých detailov, ktorých výsledkom sú exkluzívne kolekcie. Viac na http://www.svettopanok.sk/