MÓDNA ZNAČKA FOREVER 21 ZAŽIARILA V BRATISLAVE

MÓDNA ZNAČKA FOREVER 21

V stredu večer 14. septembra sa zišli známi speváci, obľúbení herci, populárni televízni moderátori, modelky, štylisti, módni trendsetteri a zástupcovia prominentných médií, aby využili jedinečnú príležitosť a privítali na Slovensku značku Forever 21 pri príležitosti otvorenia jej prvej predajne u nás, a to v lesku reflektorov na VIP akcii v nákupnom centre Aupark.

Známi speváci a herci Martin Harich, Emma Drobná, Samo Tomeček, Peter Bažík, zabávačka Evelyn, Mamba Dáša Šarkózyová,  obľúbení televízni moderátori  a redaktori Roman Juraško, Diana HágerováKamil Konkoľ z rádia Europa2, Viktor Vincze či Lenka Vavrinčíková, Boris Pršo,  športovci,  Roman Volák krásne modelky a mnoho ďalších celebrít a VIP návštevníkov prišlo na akciu, ktorá sa konala v priestoroch nového centra nákupov v  Bratislave. Jedným z hostí bola aj slávna herečka  Zuzka Vačková, ktorá momentálne hviezdi nie len v obľúbených seriáloch, ale aj v TV show Tvoja tvár znie povedome.

„Nevieme sa dočkať, ako spoločne oslávime slávnostné otvorenie predajne Forever 21 v tomto krásnom meste, ktorým Bratislava bezpochyby je. Forever 21 nie je len značka; je to nová filozofia módy a nakupovania,” takto pozdravil hostí Alexandros Doukas, výkonný riaditeľ spoločnosti Teren Management Europe, exkluzívnej franšízy značky Forever 21 pre východnú a strednú Európu. „Zábavná, svieža, trendy, autentická a cenovo dostupná – to je značka Forever 21,” poznamenal pán Doukas. A v rovnakom duchu sa niesla aj celá VIP akcia. Hostia sa tešili z jedinečného módneho zážitku, ktorý táto značka ponúka.

Večerom sprevádzal televízny moderátor Roman Juraško, ktorý sa podelil o svoje nadšenie z príchodu značky a otvorenia jej predajne v Bratislave, zatiaľ čo DJ zabával hostí správne namiešanou hudbou z vlastného repertoáru. Navyše, hostia mali možnosť vychutnať si nezabudnuteľné vystúpenie známych spevákov Emmy Drobnej & Martina Haricha.

A včera to bol len začiatok. Módny večer ohúril všetky celebrity a médiá, a čoskoro aj my budeme mať možnosť zažiť nakupovanie v predajni Forever 21. Slávnostné otvorenie značky sa uskutoční 17.9. o 10:00. Bude to udalosť nabitá módou, hudbou a mnohými prekvapeniami! Prvých 200 návštevníkov od 10:00 získa darčekový poukaz! Príďte včas!