Moderná obývacia miestnosť: Aby aj televízor zapadol do interiéru obývačky

Zdroj obrázku: New Africa / Shutterstock.com

Záleží vám na interiérovom dizajne? Snažíte sa všetko ladiť do jednej alebo dvoch farieb, vrátane nábytku a dekoračných doplnkov? Aj vás hnevá pohľad na veľký čierny televízor v obývačke, ktorá je ladená do svetlých farieb alebo vintage štýlu? Máme pre vás niekoľko tipov ako docieliť, aby televízor lepšie zapadol do priestoru, v ktorom sa nachádza.

 

Steny v obývačke máte natreté v krémovej farbe, sedacia súprava je hnedá a všetky doplnky sú v marhuľovej alebo bledo ružovej farbe. Výrazným prvkom je akurát veľký čierny televízor. Ako zariadiť celú miestnosť, aby aj televízor zapadol do vašej predstavy o peknej bledej obývačke?

Využite ďalší nábytok

Využiť môžete napríklad moderné a extravagantné TV stolíky. Ak ste doteraz mali televízor položený na stolčeku, malej skrinke alebo na stole, využiť môžete práve dominantný stolík pod televízor. Mnohé TV stolíky sú stavané tak, že televízor do nich akoby zapadne. Výhodou TV stolíkov je, že sa vyrábajú z rôznych materiálov. Ak sa rozhodnete pre drevený, môžete si tak vybrať, ktoré drevo sa vám do obývačky viacej hodí.

Zlaďte všetky detaily

Na jednu poličku v rámci TV stolíka môžete položiť napríklad nejaký bledo-červený doplnok. Iné doplnky, ako vankúše, deky, prehozy v rovnakej bledočervenej farbe môžete položiť na sedaciu súpravu. Práve sedacie súpravy viete veľmi pekne využiť. Keď zladíte vázu stojacu na TV stolíku s dekami prehodenými cez pohovku, uvidíte, že si najskôr všimnite celkový dojem z prepojených farieb než čiernu obrazovku.

Nemusí ísť nevyhnutne len o sedaciu súpravu. Využiť môžete aj elegantné závesy a záclony, ktoré viete navzájom zladiť so všetkými doplnkami v obývacej miestnosti.

Niekto by vám mohol povedať, že všetky televízory sú čierne, preto vás nemusí trápiť, že v obývačke  táto tmavá farba tak vyčnieva. Ak ste však milovníčkou dizajnu a elegancie, nenechajte sa prehovoriť a hľadajte ďalšie nové spôsoby ako zariadiť, aby televízor do izby lepšie zapadol.

Zdroj: Lucia L.