Móda s prichádzajúcimi slnečnými lúčmi

O chvíľu sa k nám dostaví nová sezóna. Sezóna, kedy nám bude teplo, priam horúco, kedy nás budú hriať slnečné lúče. Preto je ten správny čas vymeniť si svoj šatník a veci do dažďa a veterného počasia, ktoré bolo nutné mať po ruke, hádam už na dlhší čas odložíme. Každá žena sa predsa teší na novú sezónu a na nové veci v šatníku.

Pokiaľ chcete byť trendy, nezabudnite na kvetinové vzory a potlače moderného umenia, etno štýlu, metalické farby a samozrejme- stále trendy čipku. Líčenie bude jednoduché, vlasy prirodzené.

Módne značky radia: Odejte sa do bielej od hlavy až po päty. Najobľúbenejšie farby budú farby vody.

 

 

Leto bez šortiek je ako pláž bez piesku. Nosiť sa budú šortky z jemných materiálov zdobené čipkou.

Čo sa týka strihu vrchného odevu, trendy bude strih do tvaru T. Môže ísť o tričká, tuniky a šaty. V tomto prípade sa veľmi do úvahy krivky ženskej postavy brať nebudú.

 

Inšpiráciou pre dámsku letnú módu sú už pre túto sezónu 80-te roky. In budú naďalej tričká s nápismi a logami značiek. Toto využil napríklad svetový návrhár Alexander Wang. In budú aj široké ramená, a teda vypchávky v sakách.

 

Ďalším hitom budú vysoko vykrojené kraťasy, taktiež módny prvok skôr z 80-tych rokov. Aj toto leto si ich totiž vyžiadalo.

Z 90-tych rokov sa do dámskej módy dostaví minimalizmus, čoho výsledkom budú jednoduché strihy, absencia vzorov, menej farieb a pod. Tento trend má svoj pôvod na americkom kontinente a úspech bude mať najmä u žien, ktoré sú v móde skôr konzervatívnejšie.

Ak sa necítite na to, aby ste nosili šortky alebo hore uvedené vykrojené a vysoké kraťasy, noste dlhé nohavice. Tento módny kúsok, ktoré máme rady, sa stali tiež trendy. Dlhé a úzke, široké, jednoduché a extravagantné- na strihu nezáleží, hlavne, že ich budete nosiť. Dôležité budú vzdušné materiály a pohodlnosť.

Ak sa lepšie cítite v sukni, módnym trendom bude dlhá sukňa. V nej vynikne vaša ženskosť, a zároveň výhodou je  pohodlie  v nej počas horúcich dní.  Sú voľné a vzdušné a trendy. Dlhé romantické sukne zažili svoj vrchol  už v 50. a 60. Rokoch. No stále sa objavujú v rôznych obmenách. Mení sa materiál, riešenie pása, dĺžka i farebnosť.

 

Dôležité je, aby ste sa cítili výborne v odeve, ktorý sa vám páči a aby ste boli sama sebou. Ak však chcete kráčať s módou a rady sa nechávate vtrhnúť do jej sveta, potom je na mieste, aby ste sa nechali aj vy inšpirovať nejakým tým novým kúskom. A leto sa môže začať!

 

 

Zdroj: http://www.nedokonale.cz/2014/01/jak-byt-in-modni-trendy-jaroleto-2014.html

FOTO: http://www.gorgeautiful.com/wp-content/uploads/2013/10/Blumarine-Spring-Summer-2014-Milan-Fashion-Week-02.jpg, https://gallery.mailchimp.com/a88c665024627716d6bd56962/images/Burberry_Prorsum_Spring_Summer_2014_London_Fashion_Week_02.jpg