Čo si obliecť na pool party?

Počasie je ako stvorené na party vonku pri bazéne alebo na záhrade. Čo si ale obliecť, keď chcete vyzerať trendy a zároveň sa cítiť uvoľnene? Inšpirujte sa tromi outfitmi a tromi rôznymi štýlmi z aktuálnej letnej kolekcie F&F.

NA ETNO VLNE 

 

Aztécke vzory v rôznofarebných variáciách a potlačiach na plavkách sú jedným z top trendov tohto leta. Šaty z príjemnej bavlny sú najlepšou voľbou do horúcich dní. Detaily vo forme výšivky z farebných priadzí nájdete nielen na šatách ale i sandálikoch. Bižutéria v zlatej farbe podčiarkne ethno look.

 

ROMANTICKY A CHIC

Celé plavky v retro štýle, ktoré zdôrazňujú štíhle krivky romantickými volánikmi, doplňte šortkami z háčkovanej čipky. Pri doplnkoch stavte na neutrálnu pudrovú ružovú. Jemné sandáliky s kovovým odleskom skvele doplnia celý outfit.

DENIMOVÁ KLASIKA

Denim je evergreen, ktorý je in každú sezónu. Denimové plavky s efektnou výšivkou na bikinovom tope i po bokoch bikín doplňte jednoduchými džínsovými šortkami. Vo vzdušnom tope so zaujímavými ornamentmi sa budete cítiť pohodlne i atraktívne. Sandáliky „žabky“ s kovovými aplikáciami a slnečné okuliare „aviatorky“ s farebným rámom sú dokonalou bodkou.