Mlieko ohreje aj krásne napení. Ukončená súťaž!

Radi by ste si v pohodlí domova vychutnali fajnové kapučíno, caffé latte či osviežujúce frappé? Milujú vaše deti babyccino, horúcu čokoládu a nepohrdnú ani teplým kakaom?

 

Správne ohriať mlieko a speniť ho do ľahučkej nadýchanej peny je však tak trochu veda. Ak si chcete svoje obľúbené nápoje pripraviť so zručnosťou profesionála, nemal by u vás doma chýbať elektrický napeňovač mlieka Orava MF-402.

Mlieko ohrieva a napení v štyroch režimoch, po dokončení nápoja i peny sa automaticky vypne. Bez zaváhania vám napení studené mlieko do frappé, pripraví horúcu penu do kapučína, vyčaruje nadýchanú penu do latte a studené mlieko ohreje. Pri ohreve môžete do mlieka pridať aj granulované kakao či čokoládu v prášku.

Garanciou toho, že mlieko nevykypí a nápoje budú tak akurát na okamžité pitie, je ohrev na maximálnu teplotu 65 stupňov Celzia. Tento expert na mliečne dobroty vytvorený v očarujúcom minimalistickom dizajne má ergonomickú rukoväť na uchopenie, šikovný zobáčik na precízne nalievanie a priehľadný vrchný kryt, aby ste mali mlieko aj penu pod kontrolou. Orava MF-402 kúpite v e-shope značky Orava za 59 eur.
www.orava.eu