Miss Media 15. ročníka Miss Universe SR 2013 je udelený

Za Miss Media bola s vysokým počtom hlasov prítomných novinárov zvolená  tmavovlasá Luciu Slaninkovú, finalistku s číslom 6! Sympatická kráska má už teraz vo vrecku víkendový pobyt all inclusive v hoteli Holiday Inn a tiež exkluzívne víno v hodnote 300€ od Frtus Winery.

Aké ceny čakajú na víťazku Miss Universe SR 2013 počas veľkolepého finále 4. apríla?

Tohtoročná voľba najkrajšej Slovenky pod záštitou organizátorky Silvie Chovancovej-Lakatošovej bude výnimočná. Magický dátum 4.4. prinesie na obrazovky RTVS jubilejný 15. ročník súťaže plnej ženskej krásy a jedinečného pôvabu. Predstavenie finálovej dvanástky potvrdilo Lakatošovej slová, že tento ročník je silným dôkazom ženskej dokonalosti: „Hovorím to každý rok, ale musím povedať, že tohtoročná dvanástka finalistiek je mimoriadne pekná. Samotné dievčatá prišli už na kastingy dobre pripravené, s dokonalými krivkami. Reprezentujú mladú generáciu, ktorá rozpráva svetovými jazykmi a dôstojne vie reprezentovať na cestách v zahraničí. Som veľmi spokojná, aj so samotnou víťazkou Miss Media.“

Počas prvého verejného vystúpenia tohtoročných finalistiek udelili zástupcovia médií novinársky titulMiss Media finalistke Lucii Slaninkovej z Považskej Bystrice, 21-ročnej začínajúcej podnikateľke, ktorá sa krátko po ískaní šerpy a niekoľkých cien podelila o prvé dojmy exkluzívne pre www.lenprezeny.sk.

 

Ako ste sa dostali do súťaže – bol to váš nápad alebo niekoho z blízkych?

Na kasting súťaže krásy ma  priviedla kamarátka. Ale prihlásila som sa sama. Pravdou je, že vždy ma súťaž krásy lákala, ale nijako špeciálne som sa na kasting nepripravovala. V deň konania kastingu ma prehovorila kamarátka.

 

Prvá skúška dopadla na výbornú, čakajú vás ďalšie, s akými ambíciami idete na pódium v deň súťaže?

Chcela by som vyhrať ako každá iná dievčina, ktorá stojí okolo mňa. Všetko samozrejme záleží od poroty, ale chcem vyhrať.

 

Keď dnes povedali vaše meno, tvárili ste  sa úplne prekvapene, urobíte aj potom prekvapený výraz, keď vyhráte?

Trochu som sa zakoktala v predstavovaní, takže nakoniec bol pre mňa šok, že som vyhrala Miss Media. A vo finálový večer? Fakt neviem ako zareagujem, možno sa aj rozplačem, v tomto momente naozaj neviem.

 

Na sústredení v Trnave ste absolvovali prípravu, bolo jej súčasťou aj radovanie sa z titulu?

(Smiech). Nie, toto nás naozaj neučili, možno to ešte príde.

 

Dnes ste si vyskúšali aj sedenie v aute, ktoré čaká na víťazku…aké to bolo?

Úžasné autíčko, o ktorom je radosť snívať (úsmev). Viem si živo predstaviť, že by stálo v mojej garáži, prípadne pred domom.

 

S priateľom máte spoločný obchod so športovým oblečením, prečo práve šport?

Zbožňujem pohyb, milujem šport, takže to logicky vyplynulo zo záľub nás oboch.

 

Nemali ste obavy ísť na casting s piercingom v nose?

Premýšľala som nad tým, v podmienkach bolo povolené aj tetovanie, aj piercing, a mám ho dlho, takže potom som to už neriešila. Keď by ma poslali domov, žiaľ, s tým by som nič neurobila, jedine, že by som si ho vybrala predtým (smiech).

 

Pre víťazku finálového večera, ktorý sa bude konať 4. apríla v Aegon aréne NTC a tiež v priamom prenose na obrazovkách Jednotky, sú pripravené vskutku luxusné výhry:       – výnimočný automobil Mercedes – Benz triedy CLA, ktorý finalistky Miss Universe SR 2013 odhalili priamo na stretnutí s novinármi,

– letenka na svetové finále Miss Universe 2013 od CK Ruefa Reisen,

– exkluzívne briliantové náramkové hodinky CORUM od klenotníctva Briliant, automatický model posiaty 81 diamantmi špičkovej kvality v hodnote 10 000 eur,

– jedinečné šaty španielskeho domu krásy LA CASA HERMOSA, v ktorých bude víťazka súťaže reprezentovať Slovensko na svetovom finále.

 

Finálový večer sa bude niesť v duchu osláv a party nálady, čo oživia aj plavky návrhárky Jany Gavalcovej, ktorá pre jubilejný 15. ročník súťaže pripravila dizajnovú kolekciu v party štýle.