Mini USB riešenie, ako sa doma a v kancelárii vyhnúť dusnu a horúcemu vzduchu

Uprostred rozpáleného leta padne vhod osvieženie a príjemne chladný vzduch aj pri práci na počítači z home officu, pri hraní počítačových hier či komunikovaní s blízkymi. Vtedy oceníte služby extra tichého, avšak veľmi účinného pomocníka, ktorým je  stolový USB ventilátor Orava SF-5 mini.

 

Má napájanie z USB portu počítača, tabletu, ale aj z powerbanky či sieťového adaptéra. Navoliť si na ňom môžete 3 rýchlosti motora so svetelnou indikáciou podľa aktuálnej potreby na ochladenie vzduchu. Ventilátor má priemer vrtule 15 cm a v rozsahu 90 stupňov dokáže oscilovať doprava aj doľava, aby vám zabezpečil čo najefektívnejšie osvieženie a prúdenie vzduchu. Môžete ho mať kedykoľvek poruke, aby zmenil neznesiteľné dusno v interiéri na príjemne chladný vzduch, a to bez toho, že by vás svojím hlukom rušil pri práci alebo pri zábave. Môže byť váš za 26,90 €.
www.orava.eu

Zdroj: Stanislava M.

  1. Pre účasť v súťaži je potrebné uviesť vaše meno, priezvisko, poštovú adresu kam môžeme výhru zaslať, e-mailovú adresu, tel. číslo a súhlasiť s podmienkami súťaže. Následne môžete pokračovať kliknutím na tlačidlo “Začať“.
  2. Po vybraní správnej odpovede kliknite na tlačítko “Dokončiť

Súťaže sa môžete zúčastniť do 9.8.2021. Za správnu odpoveď získajú dvaja z vás  stolový USB ventilátor Orava SF-5 mini.

Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte špecifikovať číslo.
Musíte napísať emailovú adresu.
Musíte špecifikovať číslo.
Musíte vyplniť toto pole.