Milujete farby padajúceho lístia? Oblečte sa do nich

jesenné farby

Šum padajúceho lístia je skvelým pozadím pri prechádzke prírodou. O jesenných trendoch sa píše všade, ale obliecť sa podľa farieb padajúceho lístia? Skúste to.

Jeseň je jedným nepovedali by sme najfarebnejším ročným obdobím, ale skôr časom kedy vonku prevládajú zemité farby, ktoré tiež majú svoje čaro.  Prečo nespojiť módu s ročným obdobím? Týmto smerom sa vybralo už veľa návrhárom, ktorí inšpirácie zbierajú všade kde sa dá. Veď to čo sa deje okolo nás je snáď najväčšou inšpiráciou. Keď sa pozriete von z okna aké farby vidíte vy? My vidíme tieto…

Zlatistá žltájesenné farby
Farba slniečka je známa svojou silou a energiou. Ak máte zlé ráno a vstanete ako sa vraví ,,ľavou nohou“ nenechajte svoju náladu aby ovplyvnila aj váš outfit, ktorý vám práve ten deň môže vylepšiť. Ako? Napríklad, keď sa za vami otočí nejeden príťažlivý muž. Myslíte pozitívne a verte, že žltá vám v tom zaručene pomôže.

Červená líška
Ste vášnivá a milujete byť stredobodom pozornosti? Tým pádom by mala byť sýto červená farba súčasťou vašej skrine. V nej sa aj posledná ,,šedá myška“ cíti sebavedomo a žensky. Farba lásky dodáva žene kúsok sexepílu a zdravého sebavedomia.

jesenné farbyDo zelena
Hovorí sa, že zelená je farbou zdravia a má  silný vplyv na vnútorný pokoj. Obliecť si zelenú to chce kus odvahy. Nie každá žena si ju môže dovoliť, vie ju nosiť a dokáže sa v nej predviesť. Takže dámy, klobúk dole, ktorá z vás vie zelenú úspešne zladiť so svojím šatníkom.

FOTO ZDROJ: pinterest.com, zoot.sk, answer.sk, asos.com

Pripravila AVE