Milé dámy, zbavte sa stresu a zbytočného zhonu!

Ženy-mamy dnes stíhajú neuveriteľné množstvo vecí. Ráno sa postarajú o rozbeh dňa, vychystajú deti, urobia manželovi desiatu, popoludní zvládnu s deťmi krúžky, domáce úlohy a ešte si aj dokážu budovať kariéru. Niekedy je toho však priveľa a možno aj vy máte pocit, že odrazu nič nestíhate, veci vám unikajú pomedzi prsty a chvíľu pre seba ste si nenašli už…no, najmenej sto rokov?!

Práve dnes vychádza praktická a pritom vtipná príručka, ktorú ocení každá žena, keď nadobudne pocit: neviem, kam mám skočiť skôr! „Pracujúca mama – návod na prežitie je ideálny poradca pre všetkých, ktorí majú pocit, že ak chcú všetko zvládnuť, musia sa minimálne rozdvojiť,“ tvrdí herečka Jane Leevesová, alias seriálová Daphne zo sitcomu Frasier.

Priznajme si, že práca a materstvo je priam vražedná kombinácia. Starostlivosť o domácnosť, výchova detí a ešte aj vysoké pracovné nasadenie, to všetko vie urobiť zo života peklo. Ako rodičia chceme urobiť pre naše deti všetko, aby boli šťastné a dobre vychované. Prináša to stres, tlak a nedostatok času i vlastného odpočinku. Pracujúca mama – návod na prežitie prináša neoceniteľné tipy, ako toto všetko zvládnuť. Poradí, kde hľadať pomoc, keď dôjde k najhoršiemu a nájdete v nej plno zlepšovákov, ako si zachovať zdravý rozum doma aj v práci.

„Každá matka robí asi tisíc vecí naraz. Nájdite si čas a urobte ešte jednu vec. Prečítajte si tento veselý, milý a empatický návod,“
odporúča scenáristka filmu Diabol nosí Pradu Aline Broshová Mc Kennová.

Občas naozaj netušíme, čo by sme mali urobiť, čo jednoducho nechať tak a ako zvládnuť ten tlak, ktorý pociťujeme z každej strany. Sme presvedčení o tom, že chceme len to najlepšie pre svoju rodinu a kariéru, nech to stojí čokoľvek. Avšak jediné, čo naozaj pomáha, je rozumne si vybrať a práve o tom je novinka Pracujúca mama-návod na prežitie. Ak potrebujete rýchlu radu, nalistujete si príslušnú kapitolu a prečítate si len to najpodstatnejšie. Z knihy sa dozviete napríklad aj to, ako si rozbehnúť kariéru popri výchove detí a ako si vybudovať silnú podpornú sieť, ktorá vás podrží v prípade nečakaných situácií.

Začítajte sa do knihy – v záložke Ukážky je prvých 10 strán.