Metalické odtiene ako hit zimnej sezóny!

Módne trendy tohtoročnej zimy sú odvážne. K návratu sa hlásia opäť výrazné a žiarivé metalické odtiene. Tie sa držia v rebríčku módnych trendov už niekoľko sezón.

Metalické odtiene zlatej, medenej alebo striebornej sú jednak ľahko kombinovateľné a taktiež zaručene oživia každý váš outfit. Odviažte sa a zaobstarajte si niekoľko štýlových kúskov aj vy!

 

Trendy výstrelok
Metalická móda pristane mladým sebavedomým ženám, ktoré vedia, čo sa nosí a neboja sa siahnuť aj po extravagantnejších kúskoch. Ak ste odvážnejšia, rovno si zaobstarajte metalické šaty, či dokonca zimnú bundu v metalickom odtieni.
V kurze sú tento rok nielen zlaté a strieborné odlesky ale aj výraznejšie odtiene smaragdovej  či medenej.
Pripomíname, že sa metalické odtiene už dávno nenosia len na párty a ak chcete vniesť „wow efekt“ aj do vašich každodenných outfitov, metalická je tou správnou voľbou!

Základný kúsok
Ak nie ste veľmi stotožnená s lesklými materiálmi, noste ich na menších základných kúskoch. Môžete vyskúšať napríklad metalický top alebo stále veľmi obľúbené sukne s metalickým odleskom.  Ak sa budete držať  základných farieb ako sú čierna,  strieborná a zlatá budete pôsobiť sofistikovane. Odporúčame však vyskúšať aj odvážnejšiu farbu  burgundy či jemné odtiene ružového zlata. Pôsobia nežnejšie a výborne sa dopĺňa s jemnými aj výraznejšími farbami. Metalické odtiene vyzerajú skvele aj s hrubšími materiálmi, napríklad s úpletom, ktorý vám dodá jemný dievčenský vzhľad

Metalický doplnok
Ak v oblečení preferujete jednoduchosť, určite využijete metalické odtiene v doplnkoch. Vyhnite sa prílišnému prekombinovaniu, zvoľte si jeden výraznejší a na ňom postavte zvyšok outfitu. Metalické náhrdelníky, náušnice  či kabelky sú ideálnou voľbou. Kabelky sa nebojte zvoliť aj väčšie, váš “look” tak môžete oživiť a dodať mu ten správny šmrnc.

Zdroj: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: pinterest.sk
Galéria: Twinset, cellbes.sk, VERO MODA, Airfield – mClasse, Giuliett, Zara