Maxi vs mini

mini versus maxi

S príchodom krásneho počasia začína aj čas jarných šiat. S ním ruka v ruke kráča obdobie osláv, promócii, svadieb a iných slávnostných príležitostí. Šaty tak zohrávajú dôležitú úlohu nielen v našom dennom šatníku, ale tiež v nadchádzajúcom spoločenskom živote. Či už si zvolíte krátke mini alebo dlhé maxi šaty, je na Vás. Model by mal však vystihovať príležitosť na ktorú sa chystáte. Ako sa rozhodnete:  maxi vs mini…

Tak ako rozhodnete súboj: MAXI vs MINI? Maxi farebné aj jednofarebné, vzorované aj čisté noste pokojne na bežný deň i spoločenské príležitosti. Dôležité pri výbere je KAM idete a PREČO. Teda presnejšie na večernú módnu prehliadku alebo kokteil party jenodznačne vyberajte tmavšie farby a klasické strihy. Ak vás čaká dcérina promócia pokojne siahnite po farebných aj vzorovaných modeloch. Do práce je to zase o stylingu. Pokojne si dajte dlhé šaty, nezabudnite však na dobré strihané sako, jemnú bižutériu a lodičky. Hravo vytvoria zo slávnostných šiat pracovnú uniformu.

No a mini? Základom je dobrá postava. V kurze je aj v teplých mesiacoch krajka. Do popredia sa dostávajú svetlé odtiene.Stavte teda na nežnú bielu, módnu modrú, či dokonca rúžovú. Vzorované šaty noste s telovými lodičkami a jednoduchými doplnkami.

Pripravila Nina Gašparíková
Foto:
Šaty: Takko, Sugarbird, Twin-Set
Náramok: Bunga-Bunga