MAXI a MINI

Toto leto je počasie ako na  húsenkovej dráhe. Raz nás ničia tropické teploty, potom sa z ničoho nič ochladí. A vy každé ráno stojíte pred skriňou a hútate čo na seba? „Nebude mi príliš teplo?“ alebo „nebude mi chladno?“ Preto treba mať vždy po ruke alternatívy, ktoré eliminujú ranné dilemy na minimum. Príjemným riešením je mať  jedny maxi šaty, dlhé až po zem a jedny mini, ktoré vás zachránia keď bude príliš teplo.

Krátke

Máloktorá žena sa odváži obliecť si v bežný deň do práce minišaty. Pre niekoho sú veľmi vyzývavé, sexy, provokujúce. Ale nemusí to tak byť. Mini nemusí byť tak celkom mini. Keď vám budú šaty siahať do polovice stehien, určite sa nebudete cítiť „nahá“. Od tohto pocitu sa oslobodíte aj tým, keď si vyberiete mini, ktoré nie celkom obopínajú vašu postavu. Plus, určite pomôže ak si  k nim obujete topánky na nízkej podrážke. A ak by ani to nepomohlo, prehoďte si cez nech ľahučkú košeľu na zapínanie, pokojne aj s dlhými rukávmi.

Mini sú vhodné najmä pre dámy, s krásnymi nohami, ktoré v nich dokonale vyniknú.

 

Dlhé

Sú ideálne na chladnejšie letné dni. Ak nerady ukazujete nohy, kúpte si dlhé šaty, ktoré dajú vyniknúť vášmu dekoltu. Vyberte si farbu, ktorú doslova milujete a celá sa do nej zahaľte. Budete sa cítiť výnimočne a pohodlne. Pokojne si obujte podpätky alebo topánky na platforme. V kombinácii s maxi šatami vám to predĺži postavu. Budete vyzerať štíhlo a elegantne. Ak potrebujete zakryť bruško, vhodné sú také, ktorých sukňa sa začína už pod prsiami.

Navyše ak ste nestihli depiláciu, nik si to nevšimne.

 

Zdroj: www.collegefashion.net, nepaliaustralian.com, www.latesthandmade.com, 2lookpretty.blogspot.com, www.trendfashion2013.com, divaliciousfashionistas.blogspot.com, scanfree.org, www.kamigray.com, stylexposer.com, beatsbyprogress.com, www.ofdresses.com, uptownurban.com, haircutsdotnet.blogspot.com, andrewmorel.com, www.lyst.com