MANIFEST ŽENSKOSTI OD YVES SAINT LAURENTA

MANIFESTO. Nová vôňa od Yves Saint Laurent je oslavou ženskej odvahy. Deklarácia rýdzej ženskosti. Je pre ženy, ktoré si každú sekundu vytvárajú svoj vlastný život a udávajú svoje vlastné pravidlá. Exkluzívne v parfumériách Marionnaud.

SPONTÁNNA. SLOBODNÁ DUCHOM. 

MANIFESTO odhaľuje v žene elegantnú siluetu, silnú osobnosť a štedrú dušu, ktorou sa tiahne niťka jazmínu. Vôňa jazmínu sa rozvíja v nespútaných vlnách, je ľahučká a zároveň neobvykle sýta, jemná a pripravená kedykoľvek zmeniť jej život. Zelené priesvitné tóny konvalinky dodávajú celému efektu dojem jarného šťastia. Jasné a ľahké stužky čiernej ríbezle obopínajú siluetu nádychom výraznej ovocnej vône. Drevitý zmyselný akord cédrového a santalového dreva ženu zahalí ako druhá koža a otvára priestor pre lahodnú žiaru vanilky a semienok tonky.

 

ROZHOVOR S ANNE FLIPOVOU& LOCOM DONGOM – PARFUMÉRI MANIFESTA

 

Vôňa MANIFESTA /

LD: Podľa môjho názoru by nebolo presné, keby sme o MANIFESTE hovorili ako o kvetinovej vôni, i keď jednu z hlavných prísad predstavuje práve jazmín.

AF: Jazmín je magická rastlina s mnohými, mnohými aspektami: Je bezvýhradne ženský, mimoriadne plný, bohatý a zmyselný. Zároveň disponuje i akousi zvieracou dimenziou. Podľa mňa sme práve vďaka tejto vlastnosti u MANIFESTA dosiahli takej zmyselnosti a ženskosti.

 

Inšpirácia /

AF: Pri vytváraní tejto vône som sa nechala veľmi inšpirovať slávnou Loulou de la Falaise, najmä jej ľahko provokatívnym nádychom, ženskosťou a mimoriadnou zmyselnosťou. Zároveň sa v nej obraciam ku všetkým ženám, ktoré sa neboja riskovať a ktoré sa odmietajú nechať zväzovať tradíciami. Táto vôňa je venovaná ženám plným spontánnosti a radosti, ktoré bez zaváhania kráčajú naproti novým svetom.

 

FIALOVÁ FIGÚRA

 

Rovnako ako hranol, ktorý rozkladá paprsky svetla, aby sa mohol zahrávať s ich líniami a odrazmi, zachycuje aj fľaštička parfému MANIFESTO absolútnu energiu ženy, ktorá ho nosí ako talizman. Zmyselne ženskú líniu uprostred zväzuje brúsený drahokam farby ametystu.

 

Typická farba Yves Saint Laurent v spojení s fuchsiovou farbou šesťdesiatych rokov znamená šok pre obľúbenú monochrómiu. Jemne rytý zlatý uzáver podobajúci sa šperku ukončuje prehnutú ženskú línu v prísľub cesty hore.

„Zlato, pretože zlato znamená rýdzosť a obopína telo, akoby malo vytvoriť jednu jedinú líniu“

YVES  SAINT LAURENT

 

JESSICA CHASTAIN
Yves Saint Laurent s hrdosťou predstavuje tvár novej vône MANIFESTO. Stala sa ňou herečka Jessica Chastain, ktorá bola nominovaná na Oscara a roku 2011 získala Zlatú palmu na Filmovom festivale v Cannes za film Terrenca Malicka „Strom života“. Vydobila si tiež postavenie jednej z „najvplyvnejších žien“ sveta, ako ju v apríli označil časopis Times.
Jessica Chastain patrí so svojou porcelánovou pleťou a červenými vlasmi k tým najnadanejším mladým americkým herečkám svojej generácie. Dokonale tak stelesňuje ženskú vôňu MANIFESTO.

 

„Značka Yves Saint Laurent sa ma hlboko dotýka a inšpiruje ma. Už od svojho vzniku totiž hlása také hodnoty, ako vyznávam aj ja. Ide najmä o zásadovosť, absolútnu lásku a ženskú odvahu. Nová vôňa MANIFESTO v sebe spája všetky tieto hodnoty. Vedomie, že mám tú česť stať sa súčasťou tohoto úžasného dobrodružstva, ma napĺňa vzrušením,“ hovorí Jessica Chastain.
„Presvedčila nás krehká sila Jessicy Chastain, jej žiarivý šarm, slobodná duša. Jessica je stelesnením ženskosti, ako ju vníma Yves Saint Laurent, typickou ženou svojej doby a veku, nezávislou a odhodlanou osobnosťou, ktorá nikdy nie je taká, ako by ste práve očakávali“, hovorí Stephan Bezy, medzinárodný generálny manažér YVES SAINT LAURENT BEAUTÉ.

 

Zamietnite NUDU

Riaďte sa len svojou vlastnou intuíciou, nechajte sa viesť tromi spojenými písmenami: YSL. Yves Saint Laurent oslobodzuje módu od všetkého tabu i klišé a robí z nej fantastické dobrodružstvo. Do hlavnej role tohoto slávneho a úchvatného príbehu obsadzuje každý deň ženu. Jej Výsosť. Kráľovnú, ktorej pečatnou vôňou je MANIFESTO – DOKONALÝ SPOLOČNÍK NESPÚTANÉHO SRDCA.

 

Dátum uvedenia: JANUÁR 2013, Exkluzívne v parfumériách Marionnaud

Odporúčaná cena:  30 ml 57 EUR;  50 ml  81 EUR;  90 ml 114 EUR

Archívny článok