Mandalive – vyfarbi svoje neviditeľné ja v mobile

aplikácii Mandalive

Mandaly sú známe svojimi terapeutickými účinkami, ktoré dokážu človeka stimulovať a motivovať. Vďaka unikátnej aplikácii Mandalive si ich odteraz budete môcť vyfarbovať už aj v mobile. Mandalive vyvinula trojica slovenských odborníkov na sebarozvoj, ale dostupná je pre používateľov na celom svete.

Mobilná aplikácia Mandalive je prvá appka na svete pre milovníkov mandál. Jedinečná je však aj tým, že vznikla práve na Slovensku. Vytvorila ju trojica Slovákov, ktorá sa už dlhé roky venuje osobnostnému rozvoju pomocou mandál – odborníčka na osobnostný rozvoj cez prácu s nevedomím PhDr. Ľubica Hamarová, grafický dizajnér a expert na tvorbu mandál akad.mal. Pavol Rozložník ArtD. a Dana Hamarová, koučka so zameraním na nevedomú myseľ.

aplikácii Mandalive

Úlohou Mandalive je aktivovať váš potenciál. Okrem relaxu a upokojenia navyše prináša jednoduchú a zábavnú formu sebarozvoja, kedy si prostredníctvom vyfarbovania špeciálnych mandál emócií a vlastností v digitálnej či papierovej podobe môžete upevniť duševné zdravie, vycibriť emocionálnu inteligenciu, zlepšiť koncentráciu, vzťahy, ale aj schopnosť rozumieť samému sebe. Aplikáciu pokrstila známa tenistka Janette Husárová, ktorá sa osobnostnému rozvoju venuje od svojich 19tich rokov. „S mandalami v Mandalive som sa prvýkrat stretla v roku 2009. Odvtedy sa stali neoddeliteľnou súčasťou mojej tenisovej prípravy a sprevádzali ma na tenisových turnajoch po celom svete. Určite som ich za tú dobu vyfarbila viac ako tisíc,“ priznáva Janette Husárová.