Magické vône pre váš šatník

Coccolino Creations

Nie je azda nič príjemnejšie, ako byť celý deň v „objatí“ výnimočnej vône, ktorá sprevádza každý krok. Ak chcete zažiť podobný pocit, potom objavte magické vône obľúbenej aviváže Coccolino Creations!

Rad Coccolino Creations sa rozšíril o novinku – parfumovaný variant spájajúci v sebe kvety zmyselných orchideí a sviežich čučoriedok. Do vašej domácnosti sa tak dostane netradičná vôňa, ktorá vás dostane do pohody na celý deň. Za jej vznikom stoja odborníci na parfumy, ktorí sa postarali o to, aby si bielizeň dlhšie udržala sviežu a podmanivú vôňu. Coccolino Purple Orchid & Blueberries totiž obsahuje milióny špeciálnych parfumovaných mikrokapsúl, ktoré sa pri praní prichytia o oblečenie a následne sa každým pohybom uvoľňujú a praskajú.

Ak sa aspoň myšlienkami chcete vrátiť k teplým letným momentom, ponorte sa do perín vypraných v Coccolino Snapdragon & Patchouli. Táto aviváž sa skvelo hodí pre dobrodružné povahy, ktoré sa neboja skúšať nové veci a nevšedné kombinácie. Siahnite po exotickej vôni spájajúcej v sebe tropickú bylinu pačuli a papuľku. Spomienky na letné dobrodružstvá vás budú sprevádzať každým jedným momentom!

unh1600122_purple_orchid_1-5l

Coccolino Creations