Madonna oslávila 63. narodeniny – exkluzívna party v talianskej Puglii s priateľmi, rodinou a partnerom

Exkluzívnou party v talianskej Puglii oslávila 16. augusta 2021  speváčka Madonna svoje 63. narodeniny. Udalosť sa konala v letovisku Borgo Egnazia v provincii Lecce  v pobrežnom meste Savelletri di Fasano.

 

V Puglii hviezda oslavovala už po druhýkrát,  aj v roku 2017, pričom na rovnakom mieste sa v roku 2012 vzali Justin Timberlake a Jessica Biel.

Madonna zvolila elegantné šaty značky Versace, ktoré zdobil opasok so zlatou textúrou a vrstvy zlatých náhrdelníkov s eklektickými šperkami.

„Nech sa začnú narodeninové hry ………… 💙🎂🎉💜🍾✨🎈,“ napísala Madonna pod príspevok na instagrame.

Popová diva prekvapila veľkolepými outfitmi od Versace, Burberry a Chanel. Outfit na veľkú párty vyniká najviac – veľmi tesné a krátke šaty s čipkovanými rukavicami a korunkou.

The Material Girl vyzerala úchvatne s klenotmi pokrývajúcimi tvár, keď sa zjavila v dlhých blond vlasoch a sexi šatách so sieťovanými pančuškami a topánkami Mary Jane.

Pózovanie pri torte v tvare kríža so sladkosťami ako drahými kameňmi odštartovala party v priestore s katakombami s množstvom krížov a sviečok.

Spoločnosť jej robilo jej šesť detí – dcéra Lourdes Maria (24), dvojčatá Stelle a Esther, (8), Rocco Ritchie (21), David Banda (15), Mercy James (15) , priatelia a partner Ahlamalik Williams (27). S tanečníkom zo Sacramenta tvorí pár vyše roka.

Prvé vzplanutie nastalo počas turné Rebel Heart, pričom neskôr ich vzťah zvážnel a dnes sú napriek značnému vekovému rozdielu (36 rokov) neoddeliteľný pár.

Najstaršia dcéra Lourdes zapózovala pre Madonnu v sexi minišatách s vlasmi upravenými do vrkočov.

 

Na ostatných záberoch je Madonna s herečkou Debi Mazar známou z filmu Good Fellas.

Popová kráľovná oslavovala niekoľko dní v dobrej nálade vo viacerých outfitoch. Ďalší look tvorili tmavomodré volánové šaty, vejár a výrazný rúž.

Foto: Madonna instagram
Autor: Ing.arch. Miroslava Vaňharová; myamirell.com