Luxusná kozmetika z maďarských liečivých prameňov

kozmetika Omorovicze

Príbeh vzniku kozmetickej značky Omorovicza je doslova rozprávkový.Značku Omorovicza založili  manželia Stephen de Heinrich de Omorovicza a jeho manželka Margaret v roku 2005. Ich produkty odvtedy pobláznili už celý svet a právom získali množstvo svetových beauty ocenení.

Príbeh liečivej kozmetiky Omorovicze však nezačal partnerstvom Margaret a Stephena. Jej vznik sa datuje zhruba 2000 rokov dozadu, kedy boli v maďarskom hlavnom meste Budapešť objavené liečivé termálne pramene, ktoré očarili vysoko postavenú rodinu de Omorovicza. Tá sa rozhodla v 19.storočí v Budapešti postaviť dnes známe kúpele Rácz Spa.  O 200 rokov neskôr sa tieto kúpele rozhodol navštíviť potomok rodu Omorovicza Stephen , ktorý sem zobral aj svoju manželku Margaret. Margaret bola okamžite ohromená účinkami liečivej termálnej vody a presvedčila Stephena aby obnovili starú rodinnú tradíciu. Manželia sa preto rozhodli využiť potenciál liečivej vody z kúpeľov Rácz a inšpirovaní fascinujúcou históriou maďarských termálnych vôd, ich tisícročnej terapeutickej aplikácii a množstvom príbehov o zázračnej sile týchto prameňov, začali experimentovať s tým ako pretransformovať tieto benefity do starostlivosti o pleť.

A tak v spolupráci s maďarskými laboratóriami, ktoré sú nositeľmi Nobelovej ceny, vyvinuli manželia luxusné výživné produkty pre pleť, ktoré využívajú maďarské liečivé termálne vody bohaté na minerály a ktoré majú zároveň silné anti-oxidačné, protizápalové a anti-ageing vlastnosti.

Kozmetika Omorovicza sa vďaka svojim doslova zázračným liečivým účinkom stala okamžite obľúbená.  Produkty Omorovicza navyše neobsahujú syntetické vône, syntetické farbivá, parabény, sulfáty ani silikóny a nie sú testované na zvieratách. Ich účinná sil tkvie v patentovanej formule „Hydro Mineral Transference™“, ktorá zabezpečuje prenos minerálov hlboko do pokožky, spolu s najlepšími vitamínmi, esenciálnymi olejmi a  prírodnými ingredienciami pochádzajúcimi z celého sveta. Produkty majú navyše príjemnú, nevtieravú vôňu.

Medzi obľúbené produkty patrí napríklad skvelý denný krém Illuminating Moisiturizer, luxusný spevňujúci telový olej Firming Body Oil, či celebritami milovaná pleťová voda Queen of Hungary Mist.

Značku Omorovicza na Slovensku predáva exkluzívne kozmetický e-shop BeautySecret.sk, ktorý si pri príležitosti príchodu značky na domáci trh pripravil v mesiaci február pre všetky zákazníčky zaujímavú zľavu.

Autor: Nina Murárová
Foto: archív kozmetiky Omorovicze