Luisa Via Roma pre Unicef na ostrove Capri s Jennifer Lopez, Jaredom Leto, Vanessou Hudgens, Sarou Sampaio, Karolínou Kurkovou, Leonardom di Caprio

Taliansky ostrov Capri hostil 30. júla 2022kláštore Certosa di San Giacomo zo 14. storočia  každoročné Gala – LuisaViaRoma x Unicef. Na 6. ročníku charitatívneho podujatia usporiadanom hercom Jamie Foxxom sa na aukcii vyzbieralo 8 miliónov eur na pomoc a ochranu zraniteľným deťom na celom svete a na podporu ukrajinského a sýrskeho úsilia.

 

LuisaViaRoma je značka založená v roku 1930 vo Florencii a je lídrom v oblasti  luxusného maloobchodu so zameraním na udržateľnosť a luxusnú módu.

Súčasťou podujatia boli vystúpenia hviezd s neskutočnou Jennifer Lopez Affleck, ktorá všetkých strhla úžasným výkonom a outfitom.

 

Predviedla sa tiež speváčka a producentka Sofia Carson.

Na podujatí sa zúčastnili medzinárodné celebrity, filantropi a významní hostia z celého sveta : Vanessa Hudgens, herci Jared Leto, Leonardo DiCaprio, Sofia Carson, modelky Leni Klum, Sara Sampaio, Maye Musk , Jasmine Tookes , Natasha Poly, Leonie Hanne, Karolína Kurková, Izabel Goulart,  J. Balvin a Valentina Ferrer, Spike Lee a Tonya Lewis Lee, Nathalie Emmanuel, Vanessa Hudgens, Casey Affleck, Edward Enninful a mnoho ďalších.

Vanessa Hudgens, módny dizajnér Michael Kors a herec Jared Leto.

Hostia predviedli na červenom koberci od štýlových oblekov po trblietavé a elegantné večerné róby.  Pozrite si výber najlepších lookov z tohto očarujúceho podujatia.

Bývalý anjelik Victoria´s Secret Sara Sampaio (vľavo), modelky Izabel Goulart        Isabeli Fontana.

Pudujatie poctili aj talianska celebrita, fashion ikona a bývalá riaditeľka magazínu Vogue Italia, teraz Vogue Japan Anna dello Russo so Simonem Marchetti, šéfredaktorom Vanity Fair Italia.

Počas galavečera sa vydražili umelecké diela, luxusné predmety a zážitky.

Brazílska modelka Marianne Fonseca (vľavo), Karolína Kurková a modelka Leny Klum.

Nemecká blogerka Leonie Hanne, modelka Marianne Fonseca, Victoria´s Secret anjelik Jasmine Tookes v čiernych šatách Zuhair Murrad.

Obrázky: getty images, amica. it, luisaviaroma
Autor: Ing.arch. Miroslava Vaňharová; myamirell.com