Lucia Šoralová predvedie v Bratislave Šansónové Vianoce!

Milovníci šansónu sa môžu tešiť na Šansónové Vianoce s Luciou Šoralovou! Šarmantná šansónierka chystá 10. decembra pre fanúšikov večer plný emócií a krásnej hudby! V Ateliéri Babylon zaspieva speváčka okrem vlastných piesní skladby československých hudobných legiend! A hostí čaká aj špeciálny vianočný darček!

„Zbyňo je môj dobrý kamarát a autor niekoľkých krásnych textov z prvých dvoch albumov. Janko Berky je kamarát ešte z folklórnych čias, keď sme boli spolu v Lúčnici, a je to človek s podobným hudobným cítením. Ale môžem prezradiť, že to nebudú jediní hostia. Budeme mať pár zaujímavých hostí, na ktorých sa veľmi teším. Nechajte sa prekvapiť.“ Robí tajnosti Lucia Šoralová.

Okrem vlastných skladieb Lucie Šoralovej sa môžu diváci nechať unášať aj piesňami Hany Hegerovej, Zuzany Navarovej či Jara Filipa. Navyše s VIP vstupenkou si každý pár môže okrem príjemných melódií vychutnať aj lahodné víno a vynikajúce občerstvenie. A všetkých určite poteší jedinečný vianočný darček v podobe kritikmi oceňovaného šansónového albumu „O lásce, cti a kuráži“!

„Na koncerte zaznie aj krásna Vianočná villonská balada a ešte nejaká koleda, no zatiaľ sme ju s kapelou nevybrali… Vždy som milovala Vianoce. Ja mám rada aj zimu a sneh. A teraz, keď mám bábätko, tak tieto sviatky dostávajú ešte úplne iný zmysel.“ Teší sa speváčka a skladateľka.

Budúcnosť českého a slovenského šansónu Lucia Šoralová sa Vianoc nevie dočkať. Drobná speváčka s veľkým hlasom má už dokonca nakúpené vianočné darčeky pre svojich najbližších.

„Kupujem celoročne rôzne darčeky a vždy mám niečo pripravené dopredu. Strašne ma baví vymýšľať darčeky. A najradšej by som ich vyrábala, keby som mala čas. Ale nemusíte sa báť, kamaráti, v dohľadnej dobe sa žiaden voľný čas nerysuje.“ Smeje sa Lucia Šoralová.

Koncert „Šansónové Vianoce Lucie Šoralovej aj jej hostí“ si nenechajte ujsť 10.12. v Ateliéri Babylon. Vstupenky si môžete kúpiť na www.ticketportal.sk alebo www.predpredaj.sk.

zdroj: Pavol Laco