LOOKBOOK MOHITO GLAMOROUS NIGHTS zima 2015

Módne šialenstvo čaká hneď za rohom. Večierkový život, ktorý sa s končiacim rokom stupňuje, má svoje vlastné pravidlá a neplatia tu žiadne obmedzenia. Trblietavé záblesky, eklektické kombinácie a zmyselné strihy tu majú svoje miesto. Špeciálnu kolekciu Mohito – Glamorous Nights nájdete v predajniach Mohito v druhej polovici novembra. Táto kolekcia pomôže štýlovo preplávať nejedným večierkom.

Strieborná, čierna, ružová a mix rôznych farieb nájdete na flitroch, ktoré zdobia oblečenie určené pre večierkový život. Objavíte ich všade – na šatách, topoch bez ramienok i overaloch s veľkým výstrihom na chrbáte.


Končiaci rok prináša so sebou večierky plné zábavy, a preto treba popustiť uzdu fantázie v šatníku i na tanečnom parkete.


Klasickú eleganciu zastupujú napríklad ceruzkové šaty, ktoré výborne doplní kožušinová pelerína. Vďaka tejto kombinácii vám bude príjemne i pod holým silvestrovským nebom.


Celú kolekciu Mohito perfektne dopĺňajú topánky, kabelky a bohato zdobené náhrdelníky. Tie tvoria s touto kolekciou perfektné kombinácie.