LONDA PROFESSIONAL KOLEKCIA – SVIEŽA JEDNODUCHOSŤ

Je tu opäť príležitosť na osvieženie každodennej reality modernou interpretáciou klasických foriem v znamení menej je viac predstavujeme interpretáciu štýlu BRONDE, ktorý je momentálne jeden z najhorúcejších trendov farbenia vlasov. Pestré farby, hravosť a život plný energie a žiary.

BRONDE štýl spája v sebe prirodzenú krásu dvoch svetov – krásu tmavších hnedých odtieňov a svetlejších odtieňov blond. Toto unikátne poňatie farby vyvolalo veľkú odozvu, pretože v účese nenájdete žiadne tvrdé prechody. Svetlejšie a tmavšie partie účesu vyzerajú veľmi prirodzene, opäť je možné prirovnať k vlasom zosvetleným od slnka. Účes tak má veľmi mäkké a prirodzené črty bez drsných farebných prechodov.

Londa Professional uvádza inovovanú radu profesionálnej vlasovej kozmetiky pre ošetrenie a styling s výnimočne účinnými receptúrami inšpirovanými vzácnymi prírodnými výťažkami. Novinkou sú výrobky, vylepšené receptúry, design obalov a tiež označenie produktov pre ľahšiu orientáciu v širokom portfóliu.

Ošetrenie Londa Professional  
Tajomstvom okamžite viditeľných výsledkov je technológia RADIALUX MICRO-IONS. Zloženie výrobkov predstavuje optimálny mix výživy, hydratácie, stimulácie a posilnenia pre vlasy a pokožku hlavy.2016_londa_osetrenie_web

Styling Londa Professional 
Styling je kreatívnou časťou práce s vlasmi, dá sa povedať, že je podpisom kaderníka a zároveň vyjadrením osobnosti a nálady klienta. Styling Londa Professional dokáže vlasy zahustiť, vytvarovať a zafixovať vďaka technológii 3D SCULPT s mikro-polymérmi, ktoré obalia každý vlas a poskytnú mu plnosť, štruktúru a brilantný lesk.

Londa styling

Kadernícky tím viedol:  BERT KIETZEROW, Global Director, Londa Professional
Tvorili: BÄRBEL HOPF, ALEXEY OSIPCHUK, COSTANTINO DE TOMMASO

Portfólio stylingových produktov na úpravu účesov ponúka riešenie a poskytuje inšpiráciu pre: Objem, Textúru,  Lesk, Konečnú fixáciu, Pánsky styling

 Nová kolekcia LONDA PROFESSIONAL dostupná na www.londashop.sk