Lina Mayer nová Wella tvár

Táto sympatická speváčka sa dostala do povedomia verejnosti účinkovaním v prvej česko- slovenskej Superstar, kde to dotiahla rovno pred brány finále. Jej tvár zarezonovala aj v tanečných súťažiach, v slovenskej verzii Let’s Dance spievala so sprievodom Big bandu Gustáva Broma a v českej verzii Stardance tancovala po boku herca Sašu Rašilova. Popri speve je totiž tanec jej ďalšia vášeň, ktorej sa venuje od detstva.

Oba talenty spojila na doskách, ktoré znamenajú svet, v muzikáloch na Novej scéne v Bratislave a v pražskom divadle Broadway. Rozhodla sa však venovať vlastnej tvorbe, preto si vytvorila umelecké meno Lina Mayer, čo je skratka jej mena, a vydala prvý singel Dream. K českému filmu „Pojedeme k moři“, ktorý zaznamenal medzinárodný úspech, vytvorila titulnú pieseň s názvom This time. Aktuálne vydáva speváčka EP, na ktorom sa podieľala hudobne aj textovo. Jej cesta za úspechom sa však začala, keď pôsobila ako štúdiová vokalistka pre mnohých slovenských, ale aj zahraničných spevákov. Už v 17. rokoch podpísala zmluvu na nahrávanie prvého albumu, z ktorej však napokon zišlo – ešte nebol ten správny čas.
Spoločnosť HairCare Professionals, distribútor profesionálnej vlasovej kozmetiky značky WELLA PROFESSIONALS, ktorá je synonymom profesionálnej starostlivosti o vlasy, sa rozhodla osloviť ju na spoluprácu pri uvedení novej stylingovej kolekcie produktov.
Už túto jeseň sa v reklamnej kampani „WELLA EIMI STYLING“ predstaví na stránkach kaderníckych a lifestylových magazínov ako nová tvár značky Wella Professionals a bude reprezentovať mladícku, sviežu, podmanivú energiu, ktorá sa prejavuje v jej tvorbe a dokonale ladí s mottom značky a novým EIMI stylingom.
Bude tiež špeciálnym hosťom na WELLA – EIMI TOUR:
• 19. 10. – Bratislava, hotel Gate One
• 20. 10. – Banská Bystrica, hotel Lux
• 21. 10. – Košice, hotel Centrum
• 28. 10. – Žilina, hotel Slovakia
Viac informácií na facebooku Wella Slovakia a www.wellashop.sk

Archívny článok