Leto vo fotoknihe od Happy Foto

Leto vo fotoknihe od Happy Foto

Teplé počasie a slnečné dni sú ako stvorené na to, aby sme trávili kopec času vonku, na výletoch, dovolenkách, na plážach, v prírode alebo niekde v chládku so svojimi blízkymi.

Náš smartfón sa plní rôznymi fotografiami, ktoré zaznamenávajú náš život a okolie v ktorom sa pohybujeme. Možno sa medzi nimi nájdu aj také, ktoré sú mimoriadne vydarené alebo pre nás majú výnimočnú hodnotu. Skôr než by sa stratili kdesi v útrobách samrtfónu alebo  v počítači, porozmýšľajte, či by ste z nich dokázali vyskladať hrubšiu alebo tenšiu fotoknihu. Happy Foto ponúka až tri spôsoby ako si ju vytvoriť. Môžte využiť online spôsob prostredníctvom stránky www.happyfoto.sk, pomocou programu HappyFoto DESIGNER alebo novou aplikáciou HappyFoto-MOBILE.

Ak by ste chceli top kvalitu fotoknihy, odporúčiť môžeme fotoknihu vytlačenú na fotopapieri. Obrázky sú vytlačené  fotochemickou cestou, vďaka čomu sú kontrast a jas na každom zábere presne také, ako na klasických fotografiách. Na stranách sa nezachytávajú odtlačky prstov a majú celistvý pohľad. Po otvorení je dvojstrana absolútne plochá, akoby to bola jedna stránka.