LETO SA EŠTE ZDAĽEKA NEKONČÍ!

Stále si užívate slnečné počasie naplno a v pohode, alebo sa ešte len chystáte na vysnívanú dovolenku? Okrem opaľovacieho krému by ste nemali zabudnúť aj na vhodné plážové doplnky.

TUNIKY A KAFTANY

Florálne motívy, zvieracia potlač a vzorovaný letný úplet – to všetko nájdete v kolekcii plážového oblečenia F&F. Vsaďte na tuniku, alebo kaftan, ktorý využijete nielen cez deň pláži, ale napríklad aj pri večernej prechádzke.

KLOBÚKY

Ako efektívna ochrana pred poludňajším slnkom sú vďaka rozmanitosti obľúbené a vždy trendové – či už v pánskom retro štýle, v romantickom prevedení ozdobené stuhou,  elegantnejšie s vypletaným vzorom, alebo ležérnejšie v boho štýle.

SLNEČNÉ OKULIARE

Doplnok, bez ktorého sa na pláži nezaobídete. Hitom sú rokmi overené “aviatorky“ (kovové, ale aj farebné plastové) ale najmä veľké, zaoblené tvary v zemitých odtieňoch. Samozrejme, že čierna klasika, alebo zvierací motív nesie v ponuke chýbať. Efektné sú aj aplikácie v podobe jemných ornamentov.

ŠATKY

Letné verzie sú skutočne ľahké a jemné no zároveň dokážu poskytnúť potrebný “tieň“. Nosia sa podľa potreby a príležitosti – vrstvené, voľne prehodené, alebo zaujímavo uviazané. Široká paleta farieb a vzorov od F&F zaručene oživí celkový vzhľad.

FLIP-FLOPY A SANDÁLE

Rôznofarebné flip-flopy s flitrami, pruhmi a bodkami či motívom tropického ovocia sú základným doplnkom k vode. Sandáliky zase dokonale doladia ktorýkoľvek letný outfit: retro podpätky a platformy, kovové odlesky a štrasové aplikácie, motívy kvetov a žiarivé odtiene, alebo klasické čierno-biele prúžky. Stačí si len vybrať.

PLÁŽOVÉ TAŠKY

Tohto ročný trend plážových tašiek F&F je rôznorodý – transparentnosť, dúhové pásiky, modro zlaté ornamenty, ethno výšivky, ale aj zvieracia potlač či jednofarebné plátno. Všetko potrebné na leňošenie pri vode tak budete mať po ruke v šik prevedení.

Dostupné aktuálne v predajniach F&F exkluzívne v obchodnej sieti TESCO