Letný hit: opaľovačky BTWS – plavky a menštruačné nohavičky v jednom

Výhody plaviek a ultramoderných menštruačných nohavičiek v sebe spája horúca vychytávka pre všetky trendy ženy milujúce leto, slnenie a aktivity pri vodeslovenské opaľovačky BTWS (by the way slovenské).

 

Sexi plavky majú všitú extra savú superabsorpčnú nepriepustnú, avšak priedušnú vrstvu s hrúbkou len 2 mm pre príjemné a pohodlné nosenie, ktorá je výsledkom superschopností tých najmodernejších technológií v textilnom priemysle. Práve vďaka nej ostanete pekne „v suchu“ aj počas 12-hodinového slnenia na pláži či športovaní pri vode bez obáv z indiskrétneho menštruačného krvácania.

Chytajte bronz, užívajte si radosť z paddleboardu, surfu či člnkovania, zažiarte na turnaji plážového volejbalu! Zabudnite na tampóny a vložky, oblečte si ekologické, maximálne diskrétne a sexi opaľovačky BTWS – neostávajte utiahnuté v tieni, zažiarte na pláži aj na jazere! Opaľovačky BTWS sú vyrobené na Slovensku, sú eko náhradou tampónov a vložiek s nasiakavosťou až 15 ml (objem 3 tampónov) s využitím ako sexi plavky. Dajú sa opätovne prať so životnosťou až 200 pracích cyklov a ženy ich s nadšením využijú pri miernej až silnej menštruácii aj slabej inkontinencii. Sú skvelým riešením k vode aj pre čerstvé mamičky počas šestonedelia.

Dajú sa kombinovať s rôznymi vrchnými dielmi plaviek a vďaka veľkostiam XS až XXL umožnia zažiariť morským nymfám aj plážovým bacuľkám. Podľa tvaru postavy a preferencií sú na výber rôzne strihy opaľovačiek BTWS – klasické čierne basic, s mašľou na zaväzovanie či hipp s vyšším pásom, ale aj s hravým farebným vzorom v klasickom strihu či ako sexi bikiny. Po použití ich stačí oprať v práčke s ostatnou bielizňou na 40 0C, do 12 hodín sú pripravené na opätovné nosenie. Nezabudnite si ich pribaliť do dovolenkovej batožiny! OMC: od 46 €. Kúpite ich na webe:
www.btws.sk

Zdroj: Stanislava M.