Letné trendy 2019: Čo budeme nosiť túto sezónu?

Leto je oficiálne tu, čo znamená, že je váš šatník rozhodne pripravený objaviť najnovšie letné trendy, ktoré nastupujú v sezóne  SS19.

O tohtoročných letných trendoch platí, že čím farebnejšie, tým lepšie. Nebojte pestrejších kombinácií a výraznejších, žiarivých farieb. Inšpirujte sa dávkou modelov, ktoré ovládnu tohtoročnú sezónu!

 

Háčkované
Letný retro vibe vám zabezpečia všetky háčkované modely. Ak vám takéto retro kúsky už dávno nevisia v šatníku, je načase si ich zaobstarať. Túto sezónu budú mať navyše o niečo sofistikovanejšiu podobu, ktorú budete môcť predviesť aj v kancelárii. Od háčkovaných topov cez šaty a doplnky.

Šatka
Ochráni vás pred slnkom, oživí outfit a aj skrášli účes. Toto všetko dokáže jedna jediná šatka. Najobľúbenejšie sú tie z hodvábu a s farebnou potlačou.  Tie sú hitom tejto sezóny a nosia sa najmä zviazané vlasoch alebo aj „na babičku“, čím docielite elegantný, ženský look 60‘ rokov .

Bohémske doplnky
Pri našich outfitoch nemôžeme zabudnúť na správny výber doplnkov. Maxi náušničky, opasky, klobúčiky a čelenky sú klasickými znakmi pre štýl boho. Boho štýl je jeden z trendov, ktorý sa vracia takmer každú sezónu. Je neodmysliteľnou súčasťou leta a festivalov. Je veľmi ženský a rafinovaný. Túto sezónu sa nebojte byť odvážne aj počas nedovolenkových dní. So správnym výberom boho doplnkov určite zahviezdite.

 

Zdroj: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: pinterest.com
Galéria: Twinset, VERO MODA, cellbes.sk, Kara, Pietro Filipi, Giuliet, Stradivarius