Letné drinky s bublinkami od Hubertu

thumbnail-letne-drinky-s-bublinkami-od-hubertu-175015

Vychutnávajte si leto v príjemnej spoločnosti miešaných drinkov s bublinkami od Hubertu. Osviežujúci Mojito Spritz, temperamentný Blood Orange Spritz či hravý Piňa-Colada Spritz – každý z nich si vás získa svojou podmanivou chuťou. Navyše, ich príprava je naozaj jednoduchá, nechajte sa preto inšpirovať a namiešajte si svoj drink aj vy.

Mojito Spritz

Cocktailový pohár naplníme ľadom, do šejkra dáme 2 cl Monin Mojito Mint sirup, plátok limetky, doplníme ľad a vymiešame. Vymiešaný koktailový základ nalejeme na kocky ľadu v cocktailovom pohári a dolejeme Hubert  Grand Blanc Medium Dry. Na ozdobu odporúčame mätové lístky.

Mojito Spritz

Blood Orange Spritz

Cocktailový pohár naplníme ľadom, do šejkra dáme 2 cl Monin Blood Orange sirup, plátok pomaranča, doplníme ľad a vymiešame. Vymiešaný koktailový základ nalejeme na kocky ľadu v cocktailovom pohári a dolejeme Hubert  Grand Blanc Medium Dry. Na ozdobu môžete opäť použiť mätové lístky alebo plátok pomaranča.

Blood Orange Spritz(1)

Piňa-Colada Spritz

Cocktailový pohár naplníme ľadom, do šejkra dáme 2 cl Monin

Pi?a-Coladasirup, doplníme ľad a vymiešame. Vymiešaný koktailový základ nalejeme na kocky ľadu v cocktailovom pohári a dolejeme Hubert  Grand Blanc Medium Dry. Na ozdobu odporúčame limetku.

Pina-Colada Spritz

Viac informácií nájdete na www.hubertsekt.sk a na https://www.facebook.com/S.Hubertom.mi.zivot.chuti. 

14357654732t 14357654733t